TOP 5 miejsc, w których warto zorganizować zimowy event firmowy

Mateusz Macyszyn
2 lata temu

Sezon zimowy zbliża się nieubłaganie. Jeśli myślisz, że to czas, w którym integracja firmowa nie ma prawa się udać to… jesteś w błędzie! Gdzie najlepiej zorganizować zimowy event firmowy? Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 5 podpowiedzi! 

Nic tak nie łączy zespołu jak wspólna zabawa. Dlatego nie warto rezygnować z wyjazdów firmowych nawet w ostatnim kwartale roku. Zimowe imprezy integracyjne cieszą się ogromną popularnością i zyskują coraz większe grono zwolenników zarówno wśród pracodawców, jak i pracowników.

A to wszystko dzięki niepowtarzalnej scenerii tej pory roku i jej możliwościom „organizacyjnym”. To niepowtarzalna okazja, by wykorzystać dostępne zimowe atrakcje i zabrać swój zespół na niesamowitą przygodę! 

Impreza firmowa zimą. 5 miejsc, w których warto ją zorganizować

Impreza w górach

Czym byłaby zima bez wypadu w góry? No właśnie, aż trudno to sobie wyobrazić! Dlatego nie powinna Cię zadziwić ta propozycja na udaną imprezę integracyjną. 

Zabierz swój zespół na zimowy event firmowy w górach, zrelaksujcie się podczas pieszych wycieczek i spędźcie wspólnie niezapomniane chwile! 

A po powrocie ze szlaku naładujcie baterie w hotelu lub pensjonacie, gdzie wieczorami czekać na Was będzie kominek, grube koce i ciepła herbata, przy których możecie dalej rozmawiać, grać wspólnie w gry towarzyskie i po prostu – poznawać się lepiej. 

Kilkudniowy pobyt zespołu połączony w dodatku z wyjściem w góry to pomysł na udane zimowe imprezy integracyjne! 

Zimowe atrakcje – agroturystyka 

A gdyby zorganizować zimowe imprezy integracyjne na łonie natury? Zabierz swój zespół za miasto i cieszcie się urokami agroturystyki! 

Lepienie bałwana, bitwa na śnieżki a może kulig? Jak widzisz, możliwości jest cała masa. 

Tego typu event ma niesamowity kameralny klimat, a uczestnicy cieszą się niepowtarzalnym urokiem zimowej aury, która przy odpowiedniej pogodzie prezentuje swoje kolejne przepiękne oblicze.

Zimowe atrakcje nie muszą być spektakularne, by wywołały odpowiednie reakcje, dlatego nie rezygnuj z prostych, ale jakże skutecznych możliwości. 

Piękne miejsca idealne na zimowy event kryją się niedaleko – agencja eventowa Fabryka Wydarzeń pomoże Ci je znaleźć!

Zimowa impreza plenerowa – stok narciarski

Chcesz, by organizowana przez Ciebie impreza firmowa zimą miała w sobie odrobinę rywalizacji? Nie ma problemu – zabierz swój zespół na stok narciarki!

To idealne miejsce, by spędzić czas aktywnie, na sportowo dając tym samym uczestnikom odrobinę adrenaliny. Zarezerwuj stok, zorganizuj zawody i przygotuj nagrody. 

Taka zimowa impreza plenerowa da uczestnikom okazję, dzięki której będą mogli nie tylko wykazać się podczas współzawodnictwa, ale również docenić umiejętności swoich kolegów z firmy. 

Impreza zimowa na stoku – Twój zespół będzie zachwycony! 

Impreza firmowa w mieście

Miasto zimą też ma swoje uroki i przestrzeń do organizacji świetnych imprez integracyjnych! 

Jeśli nie masz możliwości zabrać swojego zespołu w plener, przygotuj im zimowy event na miejscu. Tematyczna impreza w stylu hawajskim a może bardziej klimaty konferencji połączonej z bankietem?

Bez względu na to, co wybierzesz, postaramy się, by Twój zespół bawił się przy tym świetnie. 

Team-building online  

By zorganizować zimowy event, nie musisz wyjeżdżać z zespołem daleko… De facto, możecie zostać w swoich domach!

A to wszystko dzięki rozwiązaniu, jakim jest team-building online, dość mocno spopularyzowanym podczas pandemii COVID-19, gdy możliwości spotkań były bardzo ograniczone.

To nic innego jak integracja online. Jeśli z jakichkolwiek względów nie dasz rady zebrać całego swojego zespołu w jednym miejscu, a zależy Ci na tym, by wszyscy pracownicy byli obecni podczas wydarzenia… po prostu zorganizuj je w sieci.

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, autorskim grom integracyjnym czy quizom online – jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc!  

Zimowy event firmowy – czy warto? 

Impreza firmowa zimą to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz zaskoczyć swoich pracowników i zorganizować im wspaniałą zabawę. Zapewnij im niesamowite wspomnienia, pozwól im nawiązać lepsze relacje i daj szansę na zbudowanie zespołu, dla którego wszystko jest możliwe! 

Jesteś z woj. dolnośląskiego i szukasz agencji eventowej, która pomoże Ci zorganizować zimowe imprezy integracyjne? Koniecznie skontaktuj się z NAMI! 

Ostatnie wpisy

Trendy i aktualności z branży eventowej