Wydarzenia hybrydowe w 2022 roku. Co trzeba wiedzieć?

Mateusz Macyszyn
2 lata temu

W ciągu kilku dni wydarzenia na żywo i konferencje, które były planowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, zostały nagle przełożone lub odwołane. Wydarzenia wirtualne stały się nową normą, a my musieliśmy nauczyć się, jak tworzyć skuteczne programy. Udało nam się przejść przez burzę i po drodze wyciągnęliśmy wiele wniosków. Jedną z najważniejszych lekcji dla branży eventowej jest to, że choć wydarzenia wirtualne mają swoje zalety, wydarzenia na żywo zawsze będą ważną częścią każdego solidnego programu eventowego.

Teraz nadszedł czas, aby pomyśleć o innym rodzaju wydarzeń – wydarzeniach hybrydowych. Będą sytuacje, takie jak globalna pandemia, w których wydarzenie wirtualne będzie jedyną opcją. Będą też sytuacje, w których wydarzenie stacjonarne będzie najbardziej efektywnym sposobem zbierania leadów i angażowania odbiorców. Wydarzenia hybrydowe, czyli takie, które łączą w sobie zarówno stacjonarne, jak i wirtualne doświadczenia, będą istotną częścią nowej normy w branży eventowej.

Wydarzenia hybrydowe a całościowa strategia eventowa

Stworzenie udanego wydarzenia hybrydowego wymaga planowania i burzy mózgów. Czy organizujesz wydarzenie wewnętrzne czy zewnętrzne? Czy masz narzędzia potrzebne do skutecznej promocji i marketingu wydarzenia hybrydowego? Czego oczekujesz od uczestników? Odpowiedzi na te i inne pytania pomogą Ci rozpocząć tworzenie programu imprezy hybrydowej.

Kiedy zorganizować wydarzenie hybrydowe

Pierwszą decyzją, jaką musisz podjąć, jest to, czy w ogóle włączać do wydarzenia komponent wirtualny. Czy ma to sens? Kiedy należy organizować wydarzenie hybrydowe, a kiedy wirtualne, a kiedy na miejscu?

Wydarzenia hybrydowe

Wydarzenia hybrydowe to doskonałe rozwiązanie dla tych programów, które można zorganizować zarówno na miejscu, jak i wirtualnie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów idealnych programów wydarzeń hybrydowych:

  • Targi
  • Konferencje
  • Początki sprzedaży
  • Globalne ratusze

Wydarzenia hybrydowe są również niezwykle przydatne w sytuacji, gdy wielu uczestników, którzy normalnie mogliby uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, nie może tego zrobić. Poniżej podano kilka przykładów sytuacji, w których uczestnik, który normalnie mógłby być na miejscu, musi wziąć udział w wydarzeniu wirtualnie:

  1. Uczestnik nie może lub nie chce podróżować ze względów zdrowotnych lub bezpieczeństwa.
  2. Firma uczestnika ma ograniczone środki na podróże i dlatego nie może przyjechać na wydarzenie.
  3. Miejsce, w którym odbędzie się część stacjonarna wydarzenia, ma ograniczoną liczbę miejsc, więc nie wszyscy uczestnicy będą mogli przybyć na miejsce.

Najlepszą praktyką może być rozesłanie ankiety przed wydarzeniem, aby poznać aktualną sytuację i odczucia zaproszonych osób. Jeśli okaże się, że wiele osób wolałoby uczestniczyć w wydarzeniu wirtualnie, najlepszym rozwiązaniem może być zorganizowanie wydarzenia hybrydowego.

Wydarzenia stacjonarne

Wydarzenia w całości organizowane na miejscu należy planować wtedy, gdy najważniejsze jest, aby wszyscy uczestnicy byli obecni osobiście. Wiadomo, że większości treści nie da się dobrze przetłumaczyć wirtualnie, a nie ma dobrej alternatywy, aby je przekazać, więc najlepszym sposobem na przekazanie informacji jest spotkanie na miejscu. Oto kilka przykładów wydarzeń, które warto zorganizować na miejscu:

  • Lunche dla małych klientów
  • Spotkania integracyjne dla zespołów
  • Ceremonie wręczania nagród

Gdy organizujesz imprezę na terenie zakładu, bezpieczeństwo będzie priorytetem numer jeden. Zadbaj o to, aby uczestnicy czuli się komfortowo, oferując opcję samoobsługowej odprawy i planując rozmieszczenie miejsc siedzących zgodnie z wytycznymi dotyczącymi dystansu społecznego.

Wydarzenia online

Wydarzenia w całości wirtualne należy planować, jeśli nie można zorganizować wydarzenia na miejscu, jeśli dysponujemy niewielkim budżetem lub jeśli informacje, które chcemy przekazać, można skutecznie przekazać za pośrednictwem wideo. Jeśli nie ma potrzeby, aby ludzie uczestniczyli w wydarzeniu osobiście, nie należy tracić pieniędzy ani czasu. Przeznacz te zasoby na przyszłe wydarzenia organizowane na miejscu lub wydarzenia hybrydowe. Oto kilka przykładów efektywnych wydarzeń wirtualnych:

  • Webinaria
  • Częste spotkania zespołu
  • Grupy zajmujące się sukcesem klienta
  • Grupy badawcze
  • Panele menedżerskie

Rodzaje wydarzeń hybrydowych

Na początku omówimy różnice między wewnętrznymi i zewnętrznymi wydarzeniami hybrydowymi oraz kilka najczęstszych przykładów każdego z nich.

Wewnętrzne imprezy hybrydowe

Wydarzenia wewnętrzne to programy organizowane z myślą o wewnętrznych interesariuszach firmy, takich jak pracownicy, kierownictwo, personel itp. Dla wielu firm zebranie wszystkich interesariuszy w jednym pomieszczeniu na spotkaniu jest prawie niemożliwe. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą imprezy hybrydowe. Wybierz miejsce, w którym odbędzie się spotkanie, np. siedzibę firmy, a następnie przekaż je na żywo pozostałym członkom firmy. Poniżej podajemy kilka przykładów popularnych wewnętrznych wydarzeń hybrydowych:

  • Rozpoczęcie sprzedaży
  • Globalne ratusze
  • Większe spotkania zespołów
  • Tygodnie ducha firmy

Zewnętrzne imprezy hybrydowe

Wydarzenia zewnętrzne to programy, które są skierowane do klientów, potencjalnych klientów, kontrahentów itp. Zmiana wydarzenia zewnętrznego na żywo na wydarzenie hybrydowe może pomóc przyciągnąć więcej uczestników i zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Wydarzenia zewnętrzne, które mogą być organizowane w formie hybrydowej, to m.in:

  • Konferencje i pokazy handlowe
  • Konferencje dla klientów
  • Pokazy produktów

Podstawowe elementy, cele i zalety imprez hybrydowych

Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na określenie celów imprezy hybrydowej, a także zebrać wszystkie narzędzia potrzebne do skutecznej realizacji tych celów. Poniżej przedstawiamy wspólne elementy, cele i zalety hybrydowych wydarzeń.

Kluczowe elementy wydarzeń hybrydowych

W branży panuje powszechne przekonanie, że do zorganizowania wydarzenia hybrydowego potrzebny jest jedynie wirtualny dostawca usług streamingowych. Udane wydarzenie hybrydowe wymaga tych samych elementów i funkcji, co wydarzenie organizowane na miejscu. W połączeniu z doskonałym dostawcą wirtualnej transmisji strumieniowej, elementy te sprawią, że impreza hybrydowa będzie wielkim sukcesem.

Angażująca treść

W przypadku wydarzenia hybrydowego treść jest prawdopodobnie jeszcze ważniejsza. Nie tylko uczestnicy obecni na miejscu muszą być zaangażowani, ale także uczestnicy wirtualni powinni być zaangażowani w całe wydarzenie. Upewnij się, że wszyscy prelegenci są przygotowani, a ich prezentacje są angażujące, zarządzając ich treścią i ogólnym programem.

Marketing

Wydarzenie hybrydowe przyciąga zarówno uczestników offline, jak i wirtualnych. Dzięki temu Twoja organizacja ma szansę przyciągnąć dwa (lub więcej!) razy większą liczbę uczestników, co oznacza, że marketing wydarzenia hybrydowego jest równie ważny, jak zawsze. Aby przyciągnąć rekordową liczbę uczestników, stwórz piękną stronę internetową wydarzenia, na której znajdą się wszystkie informacje o programie i wyślesz e-maile do potencjalnych uczestników.

Rejestracja

Proces rejestracji na wydarzenie hybrydowe powinien być tak samo bezproblemowy, jak rejestracja na miejscu. Stwórz stronę internetową z kolorami Twojej organizacji i informacjami o wydarzeniu, aby potencjalni uczestnicy mogli łatwo znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące programu. Utwórz niestandardowe ścieżki rejestracji dla uczestników osobistych i wirtualnych, aby mogli oni zapisać się na odpowiednie sesje. Na koniec można śledzić osoby, które zrezygnowały z rejestracji i wysłać do nich wiadomość e-mail z przypomnieniem o rejestracji!

Planowanie terminów

Gdy część uczestników uczestniczy w konferencji wirtualnie, a część osobiście, trudniej jest zaplanować spotkania. Można skorzystać z narzędzia do planowania spotkań, aby zablokować w kalendarzach uczestników czas zarezerwowany na nawiązywanie kontaktów. Mogą oni komunikować się i ustalać godziny spotkań bezpośrednio za pomocą tego narzędzia. W ten sposób uczestnicy wirtualni i osobiści mogą wzajemnie sprawdzać dostępność w swoich kalendarzach i efektywnie nawiązywać kontakty.

Cele imprezy hybrydowej

Wszystkie wydarzenia mają swoje indywidualne cele, ale nadrzędnym celem wszystkich wydarzeń hybrydowych jest zaangażowanie jak największej liczby uczestników, niezależnie od tego, w jaki sposób biorą udział. Impreza hybrydowa umożliwia uczestnikom nawiązanie kontaktu osobistego, jeśli zależy im na tym doświadczeniu. Impreza hybrydowa umożliwia także uczestnictwo wirtualne osobom, które w przeciwnym razie nie mogłyby wziąć w niej udziału ze względu na stan zdrowia lub ograniczenia związane z podróżą. Celem jest sprawienie, by doświadczenie to było równie porywające dla obu grup. Zmniejszając barierę wejścia, wydarzenia hybrydowe dają szansę jeszcze większej liczbie osób na interakcję z treściami i marką.

Zalety

Dzięki wydarzeniom hybrydowym zyskujesz zalety zarówno wydarzeń stacjonarnych, jak i ich wirtualnych odpowiedników. Poniżej przedstawiamy kilka największych zalet hybrydowego charakteru wydarzenia.

Zwiększona frekwencja

Choć stacjonarne spotkania lub konferencje są często najbardziej angażujące, niektórzy ludzie nie mają czasu ani możliwości podróżowania na duże odległości, aby uczestniczyć w takich wydarzeniach. Nie wspominając już o tym, że czasami takie osobiste wydarzenia mogą wiązać się z dość wysoką ceną. Oba te czynniki mogą zniechęcać do rejestracji na wydarzenie. Jednak w przypadku wydarzenia hybrydowego, osoby te mogą być bardziej skłonne do wzięcia w nim udziału, jeśli mogą to zrobić w zaciszu swojego domu i za znacznie niższą cenę. Dzięki temu wydarzenie hybrydowe może przyciągnąć znacznie więcej uczestników niż wydarzenie wyłącznie osobiste.

Większe zaangażowanie w treść

Organizując wydarzenie hybrydowe, będziesz transmitować na żywo wystąpienia prelegentów i sesje, które będą mogli oglądać wirtualni uczestnicy. Dzięki temu można nagrywać sesje i wysyłać je po zakończeniu wydarzenia. Uczestnicy, którzy nie mogli uczestniczyć w niektórych sesjach lub po prostu chcieliby obejrzeć je ponownie i dowiedzieć się więcej, mogą korzystać z treści kilka dni, a nawet tygodni po zakończeniu wydarzenia. Dzięki temu uczestnicy będą pamiętać o wydarzeniu i Twojej firmie jeszcze długo po jego zakończeniu.

Mniejszy ślad węglowy

Dzięki zmniejszeniu liczby uczestników wydarzenia, zmniejszy się również jego ślad węglowy. Mniej będzie podróży uczestników, mniej wyrzuconych posiłków i mniej transportu wypożyczonych krzeseł i stołów. Twoja firma będzie nie tylko postrzegana jako siła napędowa wydarzenia, ale także jako organizacja dbająca o środowisko.

Większa wartość sponsoringu

Teraz, gdy wydarzenie ma charakter hybrydowy, Twoi sponsorzy mają możliwość dotarcia zarówno do uczestników osobistych, jak i wirtualnych. To podwójna ekspozycja, jaką mieli wcześniej. Organizacja części wydarzenia w środowisku cyfrowym stwarza nowe możliwości budowania świadomości marki i generowania leadów. Oferując swoim sponsorom większą wartość, impreza przyciągnie więcej sponsorów. Może to pomóc zrekompensować koszty techniczne związane z organizacją imprezy hybrydowej.

Jak stworzyć udany event hybrydowy

Po określeniu celów i elementów, które należy uwzględnić w wydarzeniu hybrydowym, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie programu. W kolejnych rozdziałach przedstawimy kilka typowych wyzwań i sposoby ich rozwiązania, a także sposoby na stworzenie idealnego programu i zaangażowanie uczestników.

Unikanie wspólnych wyzwań i pułapek

Istnieje kilka typowych dylematów, przed którymi stają planiści podczas wdrażania programów hybrydowych. Poniżej przedstawiamy ich zarys wraz z poradami i wskazówkami, które pomogą Ci uniknąć tych pułapek.

Upewnij się, że to jedno wydarzenie, ale dwa doświadczenia

Wydarzenia hybrydowe to balansowanie na krawędzi. Balansują między uczestnikami offline i online, dlatego muszą równoważyć te dwa doświadczenia. Z jednej strony trzeba w różny sposób przekazywać treści obu grupom. Należy upewnić się, że usługa przesyłania strumieniowego wideo działa prawidłowo, a prezenterzy są przygotowani do nagrywania i przemawiania przed kamerą. Nie chcemy jednak, aby impreza hybrydowa sprawiała wrażenie dwóch zupełnie różnych wydarzeń – jest to jedna impreza z dwoma doświadczeniami. Upewnij się, że treści są istotne zarówno dla uczestników obecnych stacjonarnie, jak i wirtualnych, i nie planuj wspólnych działań, które odizolują jedną grupę od uczestnictwa w wydarzeniu.

Zadbaj o angażującą treść

W przypadku wydarzenia hybrydowego treść jest prawdopodobnie jeszcze ważniejsza niż w przypadku wydarzenia stacjonarnego. O wiele trudniej jest utrzymać zaangażowanie wirtualnych uczestników przed ekranem komputera. Aby treści były angażujące, należy upewnić się, że będą się dobrze przekładać na wideo. Aby utrzymać zaangażowanie wirtualnych uczestników, zastosuj ankiety lub pytania i odpowiedzi na żywo. Upewnij się też, że sesje mają strawną długość – nikt nie chce siedzieć przez pięć godzin na przemówieniu inauguracyjnym.

Poruszanie się w strefach czasowych

Jedną z korzyści płynących z organizacji wydarzenia hybrydowego jest to, że uczestnicy mogą wirtualnie uczestniczyć w nim z całego świata. Wiąże się to jednak z wyzwaniem dostosowania się do różnych stref czasowych wirtualnych uczestników. Upewnij się, że sesje, które oferujesz wirtualnym uczestnikom, mogą być dostępne na żądanie. Jeśli to możliwe, udostępnij tę samą sesję na żywo kilka razy, aby uczestnicy mogli wziąć udział w konferencji w dogodnym dla siebie czasie i w pełni ją przeżyć.

4 elementy udanego wydarzenia hybrydowego

Każde udane wydarzenie składa się z czterech kluczowych elementów: treści, społeczności, sponsoringu i analityki. W tym rozdziale wyjaśnimy, jak zrealizować te elementy specjalnie na potrzeby wydarzenia hybrydowego.

Treść

Jak już wspomniano, treść jest najważniejsza podczas wydarzenia hybrydowego. Chcesz się upewnić, że uczestnicy obecni osobiście i wirtualni są w równym stopniu zaangażowani. W tym miejscu sprawdza się zasada „jedno wydarzenie, dwa doświadczenia”. Nie można przekazywać tych samych treści w ten sam sposób obu grupom. Oto kilka pomysłów na to, jak inaczej przygotować treści dla uczestników wirtualnych i osobistych:

Wyznacz przedstawiciela na miejscu, który będzie zajmował się wyłącznie uczestnikami wirtualnymi

Najprawdopodobniej przez cały dzień uczestnicy wirtualni będą mieli do dyspozycji osobę na scenie lub podium, która będzie do nich bezpośrednio przemawiać. Może to sprawić, że wirtualni uczestnicy poczują się pominięci lub jeszcze bardziej odsunięci od akcji. Rozwiąż ten problem, zlecając jednemu z koordynatorów wydarzenia zwrócenie się wyłącznie do wirtualnych uczestników. Może on porozmawiać z nimi konkretnie o ich wirtualnych doświadczeniach i przedstawić sesje przeznaczone tylko dla wirtualnych uczestników lub możliwości nawiązania kontaktów.

Stwórz osobne treści dla wirtualnych uczestników

Niektóre z większych sesji, np. prezentacja główna, będą oglądane zarówno przez uczestników stacjonarnych, jak i wirtualnych. Nie zmuszaj jednak wirtualnych uczestników do oglądania interaktywnej sesji networkingowej, w której uczestniczą uczestnicy z zewnątrz. Zaproponuj wirtualnym uczestnikom ekskluzywne wywiady z ekspertami branżowymi lub dyskusje panelowe z liderami myśli. Skutecznie wyznacz sesje stacjonarne i wirtualne za pomocą dostosowanych ścieżek rejestracji, aby żaden uczestnik nie zarejestrował się na niewłaściwe sesje.

Oferuj treści na żądanie

Jak już wcześniej wspomniano, utrzymanie uwagi uczestnika przed ekranem komputera jest znacznie trudniejsze niż utrzymanie uwagi uczestnika na miejscu. Uczestnicy wirtualni mogą być zmuszeni do robienia większej liczby przerw w ciągu dnia lub mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko przez godzinę lub dwie. Upewnij się, że większość treści jest oferowana na żądanie, aby wirtualni uczestnicy mieli do nich dostęp w bardziej dogodnym czasie.

Dbaj o to, aby wszyscy byli świadomi i podekscytowani planem spotkania

Podczas konferencji stacjonarnej dość powszechne jest informowanie uczestników o tym, jakie sesje lub tematy zostaną zaprezentowane po przerwie. Zadbaj o to, aby zapewnić to samo doświadczenie wirtualnym uczestnikom. Przedstawiciel wirtualny na miejscu powinien przypomnieć wirtualnym uczestnikom o harmonogramie, aby na pewno wzięli udział w następnej sesji. Można nawet wykorzystać aplikację z grami, aby zapewnić uczestnikom rozrywkę podczas przerwy i zachęcić ich do udziału w następnej sesji.

Przestawienie się na mentalność „producenta wydarzeń”

Stworzenie udanego wydarzenia hybrydowego wymaga wiele pracy, a Ty powinieneś myśleć o sobie jako o twórcy programu tego wydarzenia. To Ty odpowiadasz za stworzenie programu, który będzie skierowany zarówno do uczestników osobistych, jak i wirtualnych, a Twoim zadaniem jest stworzenie programu, który będzie angażujący i skuteczny. Poniżej przedstawiono kilka kluczowych pytań, które należy zadać sobie podczas opracowywania programu wydarzenia hybrydowego:

Jak długo będą trwały sesje?

Czy sesje będą trwały godzinę?  Pół godziny? 15 minut? Różne długości? Należy zachować równowagę w długości sesji. Powinny one być na tyle długie, aby można było przekazać wszystkie przygotowane informacje, ale jednocześnie na tyle zwięzłe, aby wirtualni uczestnicy pozostali skupieni i zaangażowani.

Ile sesji będzie organizowanych w ciągu dnia?

Nie chcemy przytłaczać uczestników informacjami i treściami. Uczestnicy przebywający na miejscu z pewnością będą chcieli uczestniczyć w większej liczbie sesji, ponieważ przebyli znaczną odległość, aby wziąć udział w konferencji osobiście. Natomiast uczestnicy wirtualni będą prawdopodobnie mieli krótszy czas skupienia uwagi, siedząc przed ekranem komputera. Jednym z rozwiązań jest zaoferowanie wirtualnym uczestnikom mniejszej liczby sesji na żywo w ciągu dnia, aby nie byli przeciążeni. Zamiast tego należy zaoferować więcej treści na żądanie, do których uczestnicy mogą mieć dostęp w wolnej chwili.

Czy sesje dla uczestników wirtualnych i osobistych będą się różnić?

Czy podczas tworzenia ścieżek rejestracyjnych niektóre sesje będą przeznaczone tylko dla uczestników osobistych, a inne tylko dla wirtualnych? Na przykład, czy chcesz zorganizować sesję networkingową, której nie będą mogli doświadczyć uczestnicy wirtualni? Co zaoferujesz w zamian tym wirtualnym uczestnikom? Zdecyduj, jak będą się różnić ścieżki rejestracji dla różnych uczestników.

Społeczność

Uczestnicy obecni na miejscu mają tę przewagę, że mogą bezpośrednio poznać społeczność podczas wydarzenia. O wiele łatwiej jest im nawiązywać kontakty osobiście, prowadzić organiczne rozmowy i nawiązywać znajomości. Istnieją jednak sposoby, aby przenieść tę społeczność także do wirtualnej publiczności.

Włączanie do sesji ankiet na żywo oraz pytań i odpowiedzi

Połącz wirtualną i stacjonarną publiczność za pomocą takich narzędzi, jak ankiety na żywo i Q&A na żywo. Podczas sesji zachęcaj obu uczestników do zadawania pytań i odpowiadania na pytania w ankietach, aby byli zaangażowani i mogli ze sobą współdziałać. Uczestnik wirtualny może zadać pytanie, które nie przyszło do głowy uczestnikowi lokalnemu lub odwrotnie. Jest to doskonała okazja do zdobycia podwójnej wiedzy i uzyskania podwójnej informacji zwrotnej.

Twórz wspólne sesje wirtualne

Jeśli uczestnicy obecni na miejscu biorą udział w sesjach dzielonych, daj taką samą szansę uczestnikom wirtualnym. Wielu dostawców usług wirtualnej transmisji strumieniowej może utworzyć w ramach spotkania pokoje do rozmów. Zbierz wirtualnych uczestników i pozwól im połączyć się w mniejszych grupach, aby również mogli budować społeczność.

Sponsoring

Dolary sponsorskie mają kluczowe znaczenie dla każdego programu imprezy. Dlatego sponsorzy muszą otrzymać taką samą (lub większą) wartość z imprezy hybrydowej, jaką otrzymają z imprezy stacjonarnej.

jak w przypadku imprezy organizowanej na miejscu. Istnieje wiele sposobów na to, aby sponsorzy dotarli zarówno do uczestników wirtualnych, jak i osobistych, a tym samym osiągnęli wysoką wartość. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów, które pomogą Ci zacząć:

Banery reklamowe w aplikacjach mobilnych

  • Powiadomienia Push
  • Sesje sponsorowane
  • Strona sponsorów na stronie internetowej wydarzenia
  • Fizyczne i wirtualne stoiska sponsorskie
  • Reklamy sponsorowane przed uzyskaniem dostępu do treści na żądanie

Analityka

Twoje działania po wydarzeniu są równie ważne, jak to, co robisz w jego trakcie. Zorganizowanie wydarzenia nic nie da, jeśli nie zdobędziesz żadnych informacji. Roześlij ankietę po wydarzeniu, aby dowiedzieć się, które treści spotkały się z pozytywnym oddźwiękiem i jakie są odczucia uczestników w stosunku do wirtualnych i stacjonarnych doświadczeń. Przyjrzyj się także danym o uczestnikach podczas wydarzenia. Upewnij się, że skontaktujesz się z tymi uczestnikami, którzy brali udział w wielu sesjach, zadawali dużo pytań lub angażowali się w działania sponsorów.

Podsumowanie

Ostatnie kilka miesięcy było wręcz nieprzewidywalne. Ale wszyscy wiele się z nich nauczyliśmy. Jedną z najważniejszych lekcji, jaką wynieśliśmy, jest bycie przygotowanym. Włączenie wydarzeń wirtualnych i hybrydowych do całościowego programu eventowego będzie kluczowym elementem strategii eventowej, gdy będziemy poruszać się po tych kilku kolejnych miesiącach pełnych niewiadomych. Wydarzenia na żywo, w obecności ludzi nigdy nie wyjdą z mody, ale nigdy nie zaszkodzi mieć plan awaryjny. Spraw, by wydarzenia hybrydowe stały się Twoim udziałem.

Ostatnie wpisy

Trendy i aktualności z branży eventowej