Współpraca z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu

Mateusz Macyszyn
3 lata temu

Mateusz Macyszyn zaproszony do współpracy przez Park Naukowo-Technologiczny w Opolu!

General Manager agencji – Mateusz Macyszyn został mentorem w trzeciej edycji programu akceleracyjnego Warm Up Your Business na zaproszenie Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu.

Trzecia edycja programu akceleracyjnego Warm Up Your Business, której organizatorem jest Park Naukowo-Technologicznym w Opolu wspólnie z firmą ECO SA, wchodzi w drugi etap konkursowy. Uczestnicy otrzymają indywidualne wsparcie od specjalistów z zakresu m.in. prawa, ekonomii, zarządzania, procesów biznesowych i kompetencji miękkich.

Warm Up Your Business

Oto, jak opisał współpracę Mateusz:

„W ramach zadań miałem zrealizować sesje ćwiczeniowa z uczestnikami. Między innymi w zakresie wprowadzenia produktów na rynek w obszarze promocji, zbudowania od podstaw marki i zarządzania pierwszymi miesiącami. To bardzo ciekawe doświadczenie. Praca z młodymi ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania dała mi wiele nowych inspiracji do pracy. Dziękuję przedstawicielom Parku Naukowo-Technologiczny w Opolu Sp. z o.o. za zaufanie i możliwość dołączenia do grona ekspertów! Jestem dumny, że mogę dzielić się wiedzą w tak ważnej sprawie oraz pomagać w rozwoju młodym ludziom.” Mateusz Macyszyn

Lubimy pomagać i wspierać młodych ludzi!

 

 

Ostatnie wpisy

Trendy i aktualności z branży eventowej