Piknik firmowy dla Electra M&E

Powrót

USŁUGA
event plenerowy | piknik firmowy
ETAPY
koncepcja | kreacja | koordynacja
ZAKRES
lokalizacjascenariusz | technika i logistyka eventowa | dostawcy | atrakcje
SEKTOR
usługi instalacyjne | branża mechaniczna

Letni piknik firmowy na wrocławskich Partynicach 

Klient przyszedł do nas z konkretem. Priorytetem wydarzenia była integracja zespołu w rodzinnej atmosferze. Po wstępnych rozmowach wiedzieliśmy, że kluczowymi aspektami projektu będzie lokalizacja oraz selekcja dostawców i atrakcje dopasowane do potrzeb Klienta i uczestników.  Po wstępnym rozeznaniu, zaproponowaliśmy jedną z najbardziej zielonych lokalizacji Wrocławia – Partynice, które gwarantowały wyjątkową atmosferę w otoczeniu przyrody.   

Rodzinna atmosfera i różnorodne atrakcje

Po konsultacjach z Klientem, postawiliśmy na różnorodne atrakcje z naciskiem na zabawy dedykowane dzieciom w różnym wieku. Tak też przeszkoleni animatorzy stworzyli kolorowy świat zabaw dla najmłodszych uczestników, gdzie odbyło się między innymi wspólne puszczanie baniek mydlanych czy rodzinne pokonywanie konkurencji sprawnościowych. Wśród dodatkowych atrakcji dla najmłodszych znalazły się również tory przeszkód, zjeżdżalnie czy byk rodeo.  
 
Doskonałym uzupełnieniem aranżacji zielonego terenu, była strefa relaksu wypełniona hamakami, gdzie każdy mógł odpocząć w cieniu drzew i zrelaksować się przed kolejną porcją emocjonującej zabawy. O miłą i luźną atmosferę pikniku firmowego zadbał DJ, który dostarczył profesjonalną oprawę muzyczną podczas trwania całego eventu.  
 
Na dorosłych oprócz konkurencji sprawnościowych czekały również warsztaty z domowego warzenia piwa, podczas których eksperci z wrocławskiego konceptu piw kraftowych Kontynuacja wprowadzili chętnych uczestników w tajniki piwowarstwa.  

Za co byliśmy odpowiedzialni w projekcie? 

Przygotowanie koncepcji wydarzenia: Stworzenie unikalnej koncepcji, dostosowanej do oczekiwań i brandu. 

Przygotowanie key visual wydarzenia oraz projekt i wydruk materiałów: Stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej, która doskonale odzwierciedlała esencję letniego pikniku. 

Przystosowanie terenu pod przestrzeń eventową: Dbanie o każdy detal, aby teren pikniku był funkcjonalny, przyjazny i atrakcyjny dla uczestników. 

Wybór i współpraca z dostawcami w kontekście atrakcji: Selekcja i koordynacja dostawców, aby zapewnić różnorodność i wysoką jakość atrakcji. 

Technika eventowa, oprawa muzyczna oraz uzyskanie niezbędnych licencji: Zapewnienie kompleksowej obsługi technicznej, oprawy muzycznej oraz uzyskanie niezbędnych licencji. 

Fotorelacja z wydarzenia: Uchwycenie każdego magicznego momentu, tworząc pełną emocji fotorelację.