Flashback to the 60’s Party dla Intive

Powrót

Christmas Party w stylu lat 60-tych

W grudniu 2019, podczas firmowego christmas party przenieśliśmy uczestników o ponad 50 lat wstecz. Impreza w klimacie Flashback to the 60’s to potężna dawka kolorów oraz wrażeń. W końcu był to okres wolności, młodości i kreatywności dla wielu grup społecznych.

Przy wejściu na gości czekał niezapowiedziany wcześniej Elvis Presley. Jak potem się okazało, doskonale poczuł stare dobre klimaty, więc postanowił pozostać nieco dłużej. Scenografia wnętrza to mieszkanka kolorów, dekoracji ściennych, podwieszanych łapaczy snów oraz atrakcji. Jedną z najbardziej obleganych było profesjonalne studio tatuażu, które wykonaliśmy z pomocą zaprzyjaźnionych artystów. Przez cały wieczór można było zrealizować własne fantazje na tatuaże, dzięki czemu nikt nie wrócił do domu niezadowolony.

Impreza integracyjna z niesamowitą oprawą wizualną

Jak na klimat Flashback to the 60’s, nie mogło odbyć się bez muzycznego show! Specjalnie przygotowany quiz wciągnął wszystkich uczestników, którzy do ostatniego utworu zacięcie rywalizowali o miano najlepszych muzo maniaków. Dla osób chętnych do nauki nowych zdolności, Hippisi oferowali warsztaty do skręcania tytoniowych fajek. Nie zabrakło także strefy karaoke oraz retro gier, będących dla starszych gości wielkim powrotem do przeszłości.

Do naszych zadań należało między innymi: 

  • przygotowanie spójnego key visual wydarzenia,
  • scenografia tematyczna przestrzeni,
  • aranżacja świetlna przestrzeni,
  • dopasowanie atrakcji do tematyki wydarzenia,
  • wybór i współpraca z dostawcami w kontekście atrakcji,
  • fotorelacja z wydarzenia.