Gala wieczorna w klimacie Great Gatsby dla LIBRUS

Powrót

USŁUGA
event integracyjny | gala tematyczna 
ETAPY
koncepcja | kreacja | koordynacja
ZAKRES
lokalizacja | scenariusz | dostawcy | rozrywka | technika eventowa
SEKTOR
branża oświatowa

To już trzecia współpraca z firmą LIBRUS!

Gala Wieczorna w Klimacie Great Gatsby Party, zorganizowana dla firmy LIBRUS to już trzeci wspólny projekt. Nasza podróż przez eventy integracyjne trwa dalej, z każdym rokiem stając się jeszcze bardziej ekscytująca. Tym razem event odbył się pod hasłem Great Gatsby Party! 

Fokus na zaangażowanie i integrację zespołu podczas eventu 

Nasza gala wieczorna nie była tylko eleganckim przyjęciem, ale również wyjątkową okazją do zacieśniania więzi w zespole. Skupiliśmy się na stworzeniu atmosfery, gdzie każdy uczestnik mógł poczuć się wyjątkowo, a zarazem doskonale zintegrować się z resztą grupy. To dla nas priorytet – łączenie biznesu z przyjemnością i budowanie trwałych relacji. 

Za co byliśmy odpowiedzialni w projekcie? 

Koncepcja Wydarzenia: Nasz zespół kreatywny przygotował koncepcję Gali Wieczorowej, bazując na klimacie Great Gatsby Party, z dbałością o detale, by odzwierciedlić elegancję i splendor lat 20.

Scenografia i Aranżacja Przestrzeni: Spójna scenografia, w tym eleganckie stoły w stylu art deco, gra oświetleniem oraz pozostałe elementy dekoracyjne składające się w niepowtarzalny klimat wydarzenia. 

Atrakcje i Rozrywka: Zorganizowaliśmy tematyczny bufet i bar, pokazy taneczne, a za dawkę solidnego humoru i inspiracji odpowiedzialny był tego wieczoru niezawodny Mariusz Kałamaga.  Uzupełnieniem tych atrakcji były: fotobudka 360 oraz tematyczne ścianki do zdjęć, dzięki, którym goście otrzymali wyjątkową pamiątkę. 

Technika Eventowa i Oprawa Muzyczna: Zadbaliśmy również profesjonalną technikę eventową, oprawę muzyczną w stylu jazzu i swingu tworząc niepowtarzalny klimat.

Fotorelacja: Nasza ekipa fotografów uchwyciła każdą istotną chwilę, dostarczając uczestnikom fotografii pełnych emocji i wspomnień.