Portfolio

Realizacje, z których jesteśmy szczególnie dumni

Porozmawiajmy

Opinie

Co mówią o nas Klienci?

 • Usługa eventowa została wykonana z należytą starannością i dbałością o kwestie bezpieczeństwa uczestników. Firma Fabryka Wydarzeń dysponuje odpowiednim doświadczeniem, które zapewnia wykonanie usługi na wysokim poziomie.

  UPM - The Biofore Company
  Pani Zuzanna
  dział Administracji
 • Doprecyzowanie oczekiwań klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu oraz wdrażanie rozwiązań technicznych, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię - polecam Fabrykę Wydarzeń jako partnera do współpracy.

  Centrum Historii Zajezdnia
  Pani Karolina
  dział Projektów
 • Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji zadania, wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastycznym w stosunku do sugestii i zmian. Wysoko oceniamy zaangażowanie w prace i kompetencje pracowników Fabryki wydarzeń.

  Fundacja RAFAKO Grupa PBG
  Pani Bożena
  Dyrektor Fundacji RAFAKO
 • Fabrykę Wydarzeń cechuje profesjonalizm oraz elastyczne podejście do Klienta. Wydarzenie miało charakter wyjazdowy dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i polecamy agencję jako rzetelnego partnera do współpracy przy organizacji eventów.

  Poligal Polska Sp. z o. o.
  Pani Alicja
  dział HR
 • Fabryka Wydarzeń przygotowała ofertę idealnie dostosowaną do profilu naszej firmy. Podczas przygotowań, jak i w trakcie uroczystości zadbano o najdrobniejsze szczegóły, zapewniając przy tym profesjonalną obsługę. Znakomite zrozumienie potrzeb i preferencji Klienta.

  SEPPELER Ocynkownia Śląsk
  Pani Marta
  dział Marketingu
 • Polecamy agencję Fabryka Wydarzeń jako kreatywną, odpowiedzialną i sprawdzoną firmę w zakresie realizacji eventów hybrydowych. 24. Gala Urtica Dzieciom była wydarzeniem, w którym licytacja hybrydowa zakończyła się sukcesem organizacyjnym.

  Fundacja Urtica Dzieciom
  Pani Barbara
  Prezes Fundacji Urtica Dzieciom

Kontakt

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej