Piknik firmowy. Bezpieczeństwo to podstawa.

Mateusz Macyszyn
3 lata temu

Dlaczego w pierwszej kolejności zapewniamy naszym Klientom spokój?

Wszyscy kochamy okres wiosenno-letni, kiedy na każdym kroku pojawiają się możliwości do integracji, w tym do organizacji firmowego pikniku. Wykorzystajcie ten czas do zacieśnienia relacji w zespole i spotkania z rodzinami. A my zapewnimy Wam spokój i bezpieczeństwo.

Komplikacje współczesnego świata

W tej zakładce o ofercie dobrej organizacji pikniku firmowego nie napiszemy o naszych fajnych pomysłach (przekonacie się wysyłając zapytanie). Napiszemy o tym, jak należy podejść do tematu od strony planowania imprezy letniej. Otóż współczesnym problemem i bolączką organizatorów są warunki pogodowe. Niby klimat się ociepla… no i właśnie – to jest problem! Aby zorganizować ciekawy piknik, z dużą ilością atrakcji i dobrym zespołem muzycznym to pamiętajcie, aby w pierwszej kolejności przeanalizować kwestie zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi. Jako organizatorzy często podkreślamy jak ważne jest przygotowanie na różne czynniki. Nie zawahajcie się mieć plan B i go wdrożyć. Korzystajcie z wiedzy event managerów podczas tworzenia Waszego eventu. Nasza znajomość ustaw i przepisów o organizacji imprez masowych, sprawdzi się nawet w wydarzeniach na 100 czy 200 osób.

Bezpieczeństwo dzieci i dorosłych na pikniku firmowym

Ponieważ wyładowania atmosferyczne mogą pojawić się niespodziewanie, nie ograniczajcie ilości namiotów w miasteczkach piknikowych. Często Klienci analizują ten wątek jako duży wydatek. Zgadzamy się. Jest to duży wydatek. Jednak bardzo rozsądny i odpowiedzialny. A co ze słonecznym dniem? Starajmy się też zadbać o najmłodszych uczestników, którzy tego popołudnia mogą być najbardziej narażeni na zagrożenia. Tworząc animacje dla dzieci, starajmy się organizować je pod zadaszeniem. Dostosowujmy przestrzeń, aby chronić uczestników pikniku i zadbać o ich samopoczucie. W tej kwestii nie podlegają żadne przepisy, a jedynie rozwaga. Staramy się w pierwszej kolejności zapewniać spokój naszym Klientom.

Atrakcje i rozrywka

Jeśli zapewniliśmy już spokój w kwestiach bezpieczeństwa, możemy opisać część rozrywkową. Tutaj pole do popisu jest ogromne. W zasadzie często pytamy Klienta, jakie mają oczekiwania względem pikniku firmowego i budujemy ofertę wedle ich preferencji. Odpowiednio zbudowana scenografia i tematyka, przemyślanie ułożony harmonogram animacji dla dzieci, konkursy i gry dla dorosłych czy koncerty muzyczne. Wszystkie czynniki, które stworzą niezapomniane wspomnienia z udanego pikniku firmowego.

Ostatnie wpisy

Trendy i aktualności z branży eventowej