Tworzymy eventy z przyszłością

Doświadczenia. Emocje. Przyszłość.

Nasza historia

Historia Fabryki Wydarzeń zaczyna się w 2018 roku, ale nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy mają ponad 10-letnie doświadczenie w organizacji eventów dla Klienta biznesowego. Od początku naszej działalności, pod szyldem Fabryki Wydarzeń, zrealizowaliśmy ponad 300 projektów, z których każdy objęty był staranną opieką i wykonany z dbałością o każdy detal. Naszą misją jest zapewnienie kompleksowego wsparcia i dostarczenie wartościowych usług, które wpływają pozytywnie na wizerunek i rozwój marki.  

Dlaczego my?

Spełnianie oczekiwań naszych Klientów i ich odbiorców to dla nas priorytet, a eventy to nasza pasja. Dzięki naszemu doświadczeniu, wypracowaliśmy autorską koncepcję, opartą na autorskiej formule 3K – koncepcja, kreacja, koordynacja. W praktyce, oznacza to, że każdym projektem zajmujemy się kompleksowo, począwszy od analizy potrzeb i problemów Klienta, poprzez stworzenie koncepcji kreatywnej i wdrożenie jej w życie, oraz koordynację samego wydarzenia.  

Naszym zamierzeniem jest, aby nie wykorzystywać wszystkich dostępnych narzędzi jednocześnie, a dopasować je indywidualnie do potrzeb marki i stworzyć spójność w komunikacji i relacjach – efekt synergii. Wierzymy, że dzięki temu firmy budują trwałe relacje biznesowe, zyskują nowych klientów i wzrosty w sprzedaży.  

W historii działań agencji mamy przykłady Klientów, z którymi nawiązaliśmy współpracę i trwale ją kontynuujemy. Wydawali duże pieniądze na działania marketingowe i eventy, a nie otrzymywali korzyści jakich oczekiwali. W późniejszym czasie nie chcieli przymierzać się do nowych projektów, nie widząc potrzeb inwestycyjnych. Po wielu rozmowach i przedstawionych argumentach zaufaliśmy sobie nawzajem.  

Czym się zajmujemy?

Kompleksowo organizujemy szeroko pojęte eventy, imprezy firmowe, konferencje zarówno stacjonarnie, jak i online. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, zapewniamy dobrą rozrywkę i pozytywne emocje, co czyni każde wydarzenie niezapomnianym i wyjątkowym. Na każdym etapie, od przygotowania projektu i ustalenia harmonogramu, aż po realizację imprezy, dbamy o zadowolenie pracowników firmy klienta oraz jego partnerów biznesowych.  

Nasze wartości

Zorientowanie
na cel

Twoje cele biznesowe są dla nas kluczowe – sukces finansowy, rozwój marki, widoczność lub budowanie relacji personalnych.

Otwarta
komunikacja

Otwarcie omawiamy etapy przygotowania eventu i współpracujemy w sposób transparenty. Budujemy długofalowe relacje. 

Efektywny
i dynamiczny projekt

Tworzymy realizację eventu dzięki znajomości technologii i skutecznym doborze podwykonawców, prowadzących, muzyków.

Bezpieczeństwo
uczestników

Planujemy event tak, aby spełniał obowiązujące przepisy prawa oraz wszystkie kryteria bezpiecznej organizacji wydarzenia.

Pozytywny
odbiór eventu

Chcemy by Twój event odniósł sukces, a Twoja firma została doceniona przez klientów i współpracowników. 

Innowacyjne
rozwiązania

Korzystamy z rozwiązań technologicznych takich jak VR czy AI, oraz z autorskiej platformy do transmisji online – Meepla.  

Kontakt

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej