O eventach hybrydowych

Mateusz Macyszyn
3 lata temu

O eventach hybrydowych

W 2020 roku w ciągu kilku dni wydarzenia na żywo i konferencje, które były planowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, zostały nagle przełożone lub odwołane. Eventy online stały się nową rzeczywistością, a my musieliśmy nauczyć się, jak tworzyć efektywne wydarzenia wirtualne.

Przeszliśmy przez burzę i po drodze nauczyliśmy się wielu rzeczy. Choć wydarzenia w sieci mają swoje zalety, to spotkania na żywo zawsze będą ważną częścią każdego solidnego programu eventowego czy koncepcji kreatywnej.

Obecnie panuje przekonanie, aby wyłącznie myśleć o eventach hybrydowych. W przyszłości nadal będą rodzić się sytuacje, takie jak globalna pandemia, kiedy wydarzenie digitalowe będzie jedyną opcją organizacji. Pojawią się również sytuacje, w których event offline będzie najbardziej efektywnym sposobem zbierania leadów i angażowania odbiorców. Organizowane wydarzenia hybrydowe szybko stały się istotną częścią pracy w branży eventowej. Hybrydowe, czyli takie, które łączą w sobie zarówno osobiste, jak i wirtualne doświadczenia.

W tym przewodniku przedstawię Ci podstawy kreatywnego wydarzenia hybrydowego. Jak stworzyć udany event hybrydowy i jak dostosować strategię eventową. Strategię do tego ciekawego, niezbędnego rodzaju programowania.

Rodzaje eventów hybrydowych:

 

Przeczytaj także: Event hybrydowy a strategia wydarzenia

Ostatnie wpisy

Trendy i aktualności z branży eventowej