Jubileusz firmowy to wyjątkowy moment!

Mateusz Macyszyn
3 lata temu

Dlaczego we współczesnym świecie ważne jest planowanie z wyprzedzeniem i wykorzystywanie silnych narzędzi, jakie niesie event marketing?

 

Masz już pomysł na jubileusz firmy lub bankiet?

Kreowanie pomysłów uroczystości rocznicowej to zawsze elektryzujący moment w naszej pracy agencyjnej. A dla Twojej działalności, urodziny przedsiębiorstwa będą doskonałym powodem, aby docenić swoich pracowników za zaangażowanie w rozwój i podziękować Klientom za dotychczasową współpracę. Wykorzystaj szansę w organizacji jubileuszowego eventu do pokazania swojej marki jako silnego gracza, nieustannie podnoszącego poziom na rynku, w którym działasz. To dobry czas, aby wprowadzić do obiegu nowe pomysły czy produkty. Świetny czas na skuteczną strategię – dla marketingu i sprzedaży.

 

Od czego zacząć przygotowania do jubileuszu? Łączenie form ma sens?

Nasza rada z doświadczeń zawodowych – nie zwlekaj do ostatnich tygodni, rozpocznij przygotowania z wielomiesięczny wyprzedzeniem. Powstaje zasadnicze pytanie – dlaczego udany jubileusz firmy to długofalowy projekt? W tym wszystkim najważniejsze jest zaplanowanie i podjęcie kluczowej decyzji – jaki charakter przybierze rocznica Twojej firmy. Czy chcesz jej nadać formę bankietu z nawiązką marketingową, włączając premierą nowych produktów, a może kierunek sprzedażowy i specjalna oferta dla wybranych Klientów? We współczesnym świecie dynamika biznesowa to codzienność i warto zamienić event na korzyści. Przygotowanie projektu uroczystości obliguje do zabudżetowania wydatków i wprowadzenia strategii działania. Im szybciej to zrobisz, tym większa szansa, że powstanie efektywność na wysokim poziomie. Nasze doradztwo oraz podejmowane kroki wpływają na optymalne dobranie narzędzi realizacji z korzyścią dla biznesu. Pokażemy jak zrobić dobry event, aby jednocześnie rozsądnie zainwestować pieniądze w organizację eventu.

 

Wykorzystaj czas eventu dla zbudowania relacji pracownik – klient

Zacznijmy od początku. Lista gości? Tak, jest ważna. I nie wierzcie w opinie podziału wydarzeń na pracowników i Klientów. Nie pomijajcie ludzi z firmy, często pozostających w grupie „niewidocznych” na pierwszy rzut oka. Wielu z nich świetnie zna model działania oraz produkty. Doskonale są zorientowani w możliwościach i pojawia się szansa, aby mogli poznać w bezpośrednim kontakcie Klientów, dla których pracują. To dobry czas na zacieśnienie tej relacji dla utrzymania długofalowej współpracy. Klienci lubią rozmawiać o nowych korzyściach, a nikt lepiej nie opowie o wartościach firmy, jak pracownicy odpowiedzialni za rozwijanie Twojej marki. Dodatkowo dla podniesienia prestiżu, rozważcie zaproszenie dziennikarzy i lokalnych przedstawicieli władz.

Ostatnie wpisy

Trendy i aktualności z branży eventowej