Jesteśmy rekomendowanym Organizatorem Kongresów we Wrocławiu!

Monika Ferens
4 tygodnie temu

9 kwietnia otrzymaliśmy Rekomendację Professional Congress Organiser (PCO) od Convention Bureau – Wrocław na lata 2024-2025. Co to oznacza? Oznacza to, że dzięki wypracowanemu portfolio i rekomendacjom otrzymanym od naszych Klientów, dołączyliśmy do bazy sprawdzonych podmiotów, które specjalizują się w organizacji jakościowych konferencji, kongresów i targów we Wrocławiu.  

Program Rekomendacji Profesjonalnych Organizatorów Kongresów 

Fundacja Promocji Turystyki Kongresowej Convention Bureau – Wrocław cyklicznie prowadzi Program Rekomendacji Profesjonalnych Organizatorów Kongresów Wrocławia. W ramach programu, podmioty mogą brać udział w procesie certyfikacji i finalnie otrzymać oficjalną rekomendację, co w tym roku udało się i nam.  

Otrzymanie certyfikatu to potwierdzenie, że jesteśmy rzetelnym organizatorem eventów biznesowych, a w szczególności: konferencji, kongresów i targów, również o charakterze międzynarodowym. 

Dzięki certyfikacji, podmioty organizujące wydarzenia na terenie Wrocławia (zwłaszcza te z zagranicy), mają łatwy dostęp do zweryfikowanych i profesjonalnych agencji eventowych.  
 
To mega miłe znaleźć się w gronie rzetelnych i polecanych przez Convention Bureau Wrocław partnerów, zwłaszcza w naszym ukochanym mieście.  

Dziękujemy i pracujemy dalej! 

 

Ostatnie wpisy

Trendy i aktualności z branży eventowej