Jak zorganizować event online?

Mateusz Macyszyn
3 lata temu

Organizacja kompleksowego eventu online to kreatywna zabawa!

Świat wydarzeń to niesamowita przestrzeń dla kreatywności! Rozwijamy zakres możliwości dla Twojej firmy dzięki organizacji eventu online. Od teraz nie musisz wychodzić z domu czy biura, aby stworzyć nowe szanse dla relacji biznesowych.

Czy jest to bezpieczna forma komunikacji?

Niebezpieczeństwa związane z wydarzeniem w tym formacie to kwestia wiedzy i doświadczenia. Dzięki profesjonalnej platformie do zarządzania Twoim eventem online, masz gwarancję, że nie narażasz odbiorców na zagrożenia w postaci ataków hackerskich lub negatywnych komentarzy po zakończonej sesji. Stosujemy bezpieczne rozwiązania. Streaming realizowany jest w wysokiej jakości – HD lub 4K.

Kompleksowość

Zanim rozpoczniemy wydarzenie, przygotujemy dla Ciebie plan zarządzania siecią odbiorców. Od momentu przesyłki zaproszenia do startu eventu, przeprowadzimy kampanię promocyjną dla pobudzenia aktywności i zainteresowania. Bez względu na rodzaj – spotkanie firmowe dla 30 osób lub zamknięta transmisja konferencji z płatnym dostępem, zaprojektujemy wyjątkowy  template – oprawę graficzną eventu. I pamiętaj. W studio nagraniowym każde wydarzenie może wyglądać jak profesjonalny program z telewizji w oparciu branding Twojej marki. 

Atrakcje dla uczestników

„Po zakończeniu części oficjalnej, zapraszamy do skorzystania z atrakcji.” Wielokrotnie słyszeliście te zdania na wydarzeniach. Tak, tym razem będzie identycznie! Uczestnicy mogą zagrać w specjalnie zaprojektowaną grę, dzięki której zbudujecie przestrzeń do integracji online. To świetny moment, aby wywołać efekt wow eventu w sieci! Powstaje okazja do zorganizowania wspólnego quizowania i poznania najlepszych zawodników. Ich wyniki możemy udostępniać w czasie rzeczywistym, tworzyć rankingi i przenosić do wirtualnych pokoi nagród. Ty decydujesz jakie atrakcje dla uczestników eventu online wybierasz. My tworzymy koncept, dzielimy się pomysłami i realizujemy w bezpiecznej przestrzeni dla Ciebie projekt.

Dodatkowe możliwości

A jak zorganizować event online z wykorzystaniem dodatkowych możliwości? Podczas spotkania tworzymy zakładki funkcyjne wedle wizji wydarzenia. Do komentowania prezentacji czy do udzielania odpowiedzi na bieżąco uczestnikom dzięki formie czatu. W ten sposób prelegenci wydarzenia mogą prowadzić dyskusję i tłumaczyć odbiorcom najważniejsze kwestie. 

Ostatnie wpisy

Trendy i aktualności z branży eventowej