Christmas Party 2023

Firmowy event świąteczny szyty na miarę Twojego biznesu!

Porozmawiajmy o ofercie

Eventy świąteczne i Wigilie firmowe

Nietypowy pomysł na świąteczną imprezę firmową? Z nami to możliwe!

Zastanawiasz się jak zorganizować pomysłowe Christmas Party w firmie lub tradycyjne świąteczne spotkanie wigilijne? Teraz firmowe wydarzenie może odbyć się w dobie pandemii bez większych przeszkód! Wspólna integracyjna zabawa z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz gwarancją udanej zabawy to okazja, aby wzmocnić relacje i złapać wspólnie chwilę oddechu od pracy.  

Szukasz pomysłu na udany event świąteczny?

Sala balowa, w której goście bawią się na parkiecie. Nadchodzi wyjątkowy moment w roku – Święto Bożego Narodzenia. To okazja, aby zorganizować spotkanie dla pracowników, które może zostać zaaranżowane w ciekawej formie. Kreujemy imprezy tematyczne, w oparciu o stworzoną scenografię, atrakcje integracyjne i show artystyczne lub muzyczne, organizujemy tradycyjne wigilie, a także spotkania rodzinne ze Świętym Mikołajem, w których doskonale bawią się rodzice z dziećmi.

Szalone imprezy tematyczne jako Christmas Party

Firmowe Christmas Party to ciekawe rozwiązanie dla osób pragnących dobrej zabawy, emocji, a przede wszystkim zaskoczenia! W naszej agencji każdy scenariusz tworzymy indywidualnie pod preferencje uczestników i charakter firmy. Dzięki temu wydarzenie ma swoje unikatowe elementy w postaci – dekoracji, animacji tanecznych, materiałów wizualnych i audio. Dokładamy wszelkich starań, aby świąteczna impreza firmowa nie przeszła bez echa. Spraw miłą niespodziankę pracownikom, stawiając na szalone pomysły i nietypowe atrakcje. Mogą to być m.in. świąteczne kalambury muzyczne, teleturnieje, zabawy grupowe oraz występy sceniczne.

Firmowe spotkania świąteczne dla rodzin z dziećmi

Widok na salę bankietową, w której porozstawiane są zastawione stoły, a przy nich siedzą goście patrząc w ekran nad sceną.

Eventy rodzinne to świetna okazja, aby zaprosić pracowników z rodzinami do wspólnej celebracji i wzajemnego poznania się. Jak zatem przygotować ciekawe Mikołajki w firmie? Wśród pomysłów integrujących rodziców z dziećmi sprawdzają się kreatywne warsztaty z manufaktury, dekorowanie świątecznych bombek, lukrowanie ciasteczek czy tworzenie ręcznych kartek. Dla dzieci tworzymy programy animacyjne łączące świąteczne zadania, historię Świętego Mikołaja czy wspólne poszukiwanie prezentów. Całe wydarzenia może zakończyć się rozświetleniem choinki i rozpoczęciem oficjalnego odliczania do Świąt Bożego Narodzenia.

Uroczysty bankiet firmowy w świątecznej formie

Twoja firma podsumowuje roczne wyniki w świątecznym okresie? Zorganizuj firmową wigilię w formie uroczystego bankietu. Kiedy szukasz rozwiązania łączącego integracyjną zabawę z wyjątkowym charakterem – postaw na galę firmową. Ta oficjalna forma jest odpowiedzią na potrzebny najbardziej wymagających uczestników, a jednocześnie okazją do nagrodzenia pracowników oraz klientów. Podczas każdego bankietu skupiamy swoją uwagę na detalach, które nawiązują do firmy, jej rodzaju działalności oraz klimatu panującego wśród pracowników. Służą temu dedykowane prezenty, nagrody dla wyróżnionych, animacje video oraz dekoracje na stołach i bufetach. Dodatkowo warto zadbać o oprawę muzyczną w postaci zespołu oraz prowadzącego z wyjątkowym temperamentem. Te wszystkie elementy sprawią, że świąteczny bankiet firmowy będzie długo zapamiętany wśród uczestników.

Prezenty dla Twoich pracowników

widok na scenę w sali bankietowej, na której gra zespół, a przed sceną bawi się roztańczona publiczność.

Jaki prezent świąteczny dla pracowników? To coroczne zagadnienie potrafi sprawić wiele trudności. Spraw wyjątkową radość dla pracowników w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Zadbaj o wyjątkowy upominek z dedykowaną kartką świąteczną i spersonalizowanym opakowaniem. Od kilku lat dostarczamy prezenty dla pracowników firm, wybierając gustowne upominki w dopasowaniu do oczekiwań oraz dbając o terminowy czas dostawy. Napisz do nas i razem stwórzmy wyjątkowe prezenty świąteczne dla Waszych pracowników.

Jakie wydarzenia świąteczne dla biznesu organizujemy?

  • Christmas Party
  • Wigilia firmowa
  • Wigilia firmowa online
  • Spotkanie Świąteczne dla rodzin z dziećmi
  • Bankiet firmowy w Świątecznej formie
  • Prezenty dla pracowników
  • Eventy Świąteczne

Współpraca 

Chcesz zorganizować niezapomniany jubileusz firmowy, ale nie wiesz od czego zacząć?
Porozmawiajmy o potencjalnej współpracy!

Wypełnij formularz kontaktowy poniżej lub zadzwoń do nas – numer telefonu znajdziesz w zakładce kontakt

Kontakt

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej