Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

TEAM BUILDING

Team building to nie tylko integracja! 

Team building narzędzie pracy nad grupą, które może przynieść Twojej firmie wymierne korzyści. Ma na celu stworzenie silnego i efektywnego zespołu ukierunkowanego na wspólne cele. Swoją skuteczność zawdzięcza starannie opracowanej metodologii i dopasowanym narzędziom. Łącząc elementy dobrej zabawy z ćwiczeniami lub warsztatami zespołowymi, pozwala osiągnąć lepsze efekty, niż tradycyjne metody szkoleniowe. 

 

 

 

 

Dlaczego warto budować i dbać o relacje w zespole?

Efektywność pracowników, w dużej mierze zależy od atmosfery panującej w miejscu pracy. Stworzenie przyjaznego środowiska, wolnego od konfliktów, problemów czy niewyjaśnionych spraw, korzystnie odbije się na wynikach Twojej firmy. Pracownik, który pozytywnie postrzega swoje miejsce pracy, łatwiej zaangażuje się w swoje obowiązki i lepiej wykorzysta ustalony czas pracy. Poczucie wspólnoty i zaufania pomoże także nowo zatrudnionym osobom, w szybszej adaptacji, a firmie w zbudowaniu wizerunku dobrego pracodawcy.

 

Team building to klucz do sukcesu

Team building buduje zaufanie, poprawia komunikację i motywację. Daje uczestnikom satysfakcję ze wspólnego działania i osiągnięcia jednoczącego ich celu. Pokazuje jak wiele, jesteśmy w stanie zrealizować, pracując jako zgrany zespół. Gry team buildingowe wspomagają także efektywność pracowników, wyposażając ich w umiejętności takie jak: przydzielanie ról i zadań, podejmowanie stanowczych decyzji, asertywność i wspólne rozwiązywanie problemów.

 

 

 

 

Ćwiczenia team buildingowe inwestycją w przyszłość 

Dzięki warsztatom team buildingowym pracownicy zyskają wiedzę i umiejętności, które następnie będą mogli wykorzystać codziennej pracy. Stworzą silny i sprawnie działający zespół, w którym każdy wie, co należy do jego zadań i za co jest odpowiedzialny. Skuteczna komunikacja, służąca wymianie informacji, wpłynie nie tylko na jakość wykonywanych zadań, ale także na rozwój intelektualny członków teamu. Wspomnienia ze wspólnych zabaw staną się natomiast podstawą do dalszego budowania zespołu, wzmacniania więzi czy nawet nawiązywania przyjaźni.

Jeśli więc zależy Ci na skutecznie działającym i dobrze zmotywowanym zespole, który pomoże Twojej firmie osiągnąć wyznaczone cele  – zainwestuj w team building.

 

Kategoria:

Team building

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

team building

integracja

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.