Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

PIKNIK

Organizacja pikniku firmowego

Dlaczego w pierwszej kolejności zapewniamy naszym Klientom spokój?

Wszyscy kochamy okres wiosenno-letni, kiedy na każdym kroku pojawiają się możliwości do integracji, w tym do organizacji firmowego pikniku. Wykorzystajcie ten czas do zacieśnienia relacji w zespole i spotkania z rodzinami. A my zapewnimy Wam spokój i bezpieczeństwo.

 

 

Komplikacje współczesnego świata 

W tej zakładce o ofercie dobrej organizacji pikniku firmowego nie napiszemy o naszych fajnych pomysłach (przekonacie się wysyłając zapytanie), a o tym jak należy podejść do tematu od strony planowania imprezy letniej. Otóż współczesnym problemem i bolączką organizatorów są warunki pogodowe. Niby klimat się ociepla… no i właśnie – to jest problem! Aby zorganizować ciekawy piknik, z dużą ilością atrakcji i dobrym zespołem muzycznym to pamiętajcie, aby w pierwszej kolejności przeanalizować kwestie zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi. Jako organizatorzy często podkreślamy jak ważne jest przygotowanie na różne czynniki. Nie zawahajcie się mieć plan B i go wdrożyć. Korzystajcie z wiedzy event managerów podczas tworzenia Waszego eventu. Nasza znajomość ustaw i przepisów o organizacji imprez masowych, sprawdzi się nawet w wydarzeniach na 100 czy 200 osób.

 

 

Bezpieczeństwo dzieci i dorosłych

Ponieważ wyładowania atmosferyczne mogą pojawić się niespodziewanie, nie ograniczajcie ilości namiotów w miasteczkach piknikowych. Często Klienci analizują ten wątek jako duży wydatek. Zgadzamy się. Jest to duży wydatek. Jednak bardzo rozsądny i odpowiedzialny.

A co ze słonecznym dniem? Starajmy się też zadbać o najmłodszych uczestników, którzy tego popołudnia mogą być najbardziej narażeni na zagrożenia. Tworząc animacje dla dzieci, starajmy się organizować je pod zadaszeniem. Dostosowujmy przestrzeń, aby chronić uczestników pikniku i zadbać o ich samopoczucie. W tej kwestii nie podlegają żadne przepisy, a jedynie rozwaga. Staramy się w pierwszej kolejności zapewniać spokój naszym Klientom.

 

 

Atrakcje i rozrywka

Jeśli zapewniliśmy już spokój w kwestiach bezpieczeństwa, możemy opisać część rozrywkową. Tutaj pole do popisu jest ogromne. W zasadzie często pytamy Klienta, jakie mają oczekiwania i budujemy ofertę wedle ich preferencji. Odpowiednio zbudowana scenografia i tematyka, przemyślanie ułożony harmonogram animacji dla dzieci, konkursy i gry dla dorosłych czy koncerty muzyczne. Wszystkie czynniki, które stworzą niezapomniane wspomnienia z udanego pikniku firmowego.

 

Kategoria:

Piknik

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

piknik

piknik firmowy 

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.