Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

OCYNKOWNIA ŚLĄSK | EVENT

Temat wydarzenia: Otwarcie po przebudowie najnowocześniejszej Ocynkowni w Polsce

Liczba uczestników: 400

Ogromne wyzywanie, jakie stało przed agencją to otwarcie po przebudowie nowej Ocynkowni Śląsk w Częstochowie. Klient postanowił zorganizować przedsięwzięcie wewnątrz zakładu produkcyjnego. Fabrykacja odbywa się całodobowo, zatem należało zatrzymać pracę na czas realizacji eventu, aby przygotować przestrzeń, usuwając ogromne ilości sprzętu oraz materiałów. 

Na przygotowanie eventu zostało przeznaczone jedynie 9 godzin od momentu wstrzymania prac na produkcji. Zaangażowanie wielu osób i doświadczenie pozwoliło sprawnie przejść przez proces aranżacji przestrzeni. Na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia wszystko było już gotowe i dopięte na ostatni guzik.

Otwarcie Ocynkowni przebiegło bardzo dobrze. Koncept został dopasowany do działalności Klienta. Na wejściu na wszystkich gości czekały słodkie upominki w postaci dedykowanych pierników. W trakcie wydarzenia odbyły się uroczystości związane z oficjalnym otwarciem, a także z tortem niespodzianką – świętowaniem urodzin jednej z najważniejszych osób w firmie. Podczas części wieczornej czekał pokaz artystyczny przed wejście do hali, gdzie odbyło się zaprezentowanie logo Ocynkowni w formie ognia oraz koncert Moniki Szczot – uczestniczki jednej z edycji programu The Voice of Poland. Całe wydarzenie dopełniła zabawa z DJ’em.

 

Warto zapamiętać:

·      Efekt przemiany Ocynkowni z hali produkcyjnej na przestrzeń bankietową zrobił niesamowite wrażenie na wszystkich uczestnikach

·      W ciągu 9 godzin ułożyliśmy salę na 400 osób oraz przygotowaliśmy całą technikę sceniczną

·      Sprzęt, naczynia i zastawa gastronomiczna ważyły ponad 8 ton

·      Ekipa obsługująca wydarzenie liczyła ponad 70 osób

·      Czas od procesu przygotowania do posprzątania po realizacji wyniósł 24 godziny

 

Kategoria:

Bankiet

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

bankiet

otwarcie

ocynkownia

pokaz artystyczny 

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.