Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

O NAS

Idea 360° w Fabryce Wydarzeń

Zamierzeniem jest, aby nie wykorzystywać wszystkich dostępnych narzędzi jednocześnie, a tworzyć spójność w komunikacji i relacjach – efekt synergii. To dzięki temu firmy zyskują nowych klientów, wzrosty w sprzedaży produktów czy komunikacji. Zajmujemy się wsparciem w zakresie marketingu, sprzedaży i działań HR. Jako agencja 360° kompleksowo realizujemy działania, stosując nasze know-how w zarządzaniu. Specjalizujemy się w kampaniach produktowych, programach zwiększających zaangażowanie do marki pracowników i klientów, opracowywaniem długofalowej komunikacji marki z odbiorcami i organizacją eventów.

 

Dlaczego my?

W historii działań agencji mamy przykłady Klientów, z którymi nawiązaliśmy współpracę i trwale ją kontynuujemy. Wydawali duże pieniądze na działania marketingowe i eventy, a nie otrzymywali korzyści jakich oczekiwali. Byli zwyczajowo rozgoryczeni. W późniejszym czasie nie chcieli przymierzać się do nowych projektów, nie widząc potrzeb inwestycyjnych. Po wielu rozmowach i przedstawionych argumentach zaufaliśmy sobie nawzajem. Nasza analiza opiera się na ocenie potrzeb i problemów. Dzięki temu wypracowaliśmy formułę 3K i pokazujemy jakie korzyści możemy razem osiągnąć.

 

Efekt

Wielu Klientów przy współpracy z nami osiągnęło wzrost wizerunkowy na rynku w swojej branży. Dodatkowo zyskali miano dobrych i pożądanych pracodawców. Konsumenci i pracownicy zaczęli ich lepiej odbierać. To przełożyło się na rozwój kanałów sprzedaży.

 

Zacznijmy od początku

Wielokrotnie pewnie słyszysz od agencji "w projektach stawiamy na jakość". A czy kiedyś nie było jakości? Większej lub mniejszej? Każde działanie stanie się unikatowe kiedy potrafisz z niego wydobyć ważne dla Ciebie cele. To dla Twojego biznesu ma być wartość dodana! 

 

Zobacz nasz spot promujący korzyści z organizacji
              eventów i współpracy z Fabryką Wydarzeń              

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.