Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

KONFERENCJE

Jak powinna wyglądać ciekawa konferencja? Taktyka czy styl? Klasyczny czy futurystyczny?

Bez względu na kształt oraz format organizowanej konferencji, każde wydarzenie może stać efektywne, jeśli zdefiniujesz właściwie cele. 

Nie napiszemy nic o wyborze pysznego cateringu, odpowiedniej lokalizacji, jak zaprosić uczestników i dobrać atrakcje dodatkowe. Wszystko to świadomy i współczesny uczestnik wydarzeń zna doskonale. Uznajemy to jako składowe, wpływające na poziom zadowolenia po wydarzeniu i których się trzymamy przy planowaniu wydarzeń. Natomiast napiszemy o tym, jak udana konferencja może wpłynąć na wzrost korzyści dla biznesu firmy.

 

 

 

Wykorzystuj czas na przewagę 

Przemyślana konferencja, bez względu na charakter –  to skuteczna ocena zaangażowania do marki pracowników oraz Klientów. Wykorzystajcie czas w trakcie na kuluarowe rozmowy. Przygotujcie odpowiednio wcześniej taktykę wobec zaproszonych uczestników i wykorzystajcie potencjał. Wiele osób traktuje konferencje jako element obowiązku zawodowego. Nie ograniczajcie swoich działań jedynie do podstawowych zadań. Zbudujcie siatkę ciekawych pomysłów i zaskoczcie swoich odbiorców tego dnia.

 

 

Futurystka to przemyślana strategia

Moment budżetowania konferencji to ważna chwila, kiedy zdajemy sobie sprawę jaki format przybierze nasze wydarzenie. Inwestując środki w przygotowania, przeanalizujmy cele raz jeszcze. Jako społeczeństwo nowoczesne, mamy wiele do zaoferowania naszym odbiorcom. I oni doskonale o tym wiedzą, oczekując od nas wysokiego poziomu kreatywności.

W zaplanowanej kolejności postawmy na przyjemne z pożytecznym. Jeśli nasz uczestnik będzie od początku zaopiekowany we właściwy sposób, dotrze na dobrze przygotowaną konferencję. Postawmy na mobilne rozwiązania i kampanię informacyjną. Nie chodzi tutaj, aby zasypać kogoś mailami, lecz zbudować duże zainteresowanie. Podzielcie informacje na elementy i udostępniajcie stopniowo, prowokując Klientów do podjęcia dyskusji.

 

 

 

Kategoria:

Konferencja

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

konferencja

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.