Kontakt: +48 (pokaż numer) | biuro@(pokaż email)

KONFERENCJA ZGO | EVENT

Temat wydarzenia: Dwudniowa konferencja prasowa połączona z wizytacją zakładu Klienta

Liczba uczestników: 100

W październiku 2019 roku w ramach zamówienia publicznego, byliśmy odpowiedzialni za organizację dwudniowej konferencji podsumowującej realizowany projekt w zakładzie Klienta z powiatu oławskiego w ramach dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Fabryka Wydarzeń realizowała kompleksową obsługę zamówienia, w tym: prowadzenie konferansjerskie, catering, obsługę fotograficzną, produkcję tablic pamiątkowych oraz elementy wizerunkowo-komunikacyjne – przygotowanie części graficznej, dystrybucję zaproszeń, a także uruchomienie infolinii dla zaproszonych gości.

W okresie od zawarcia umowy do realizacji, mieliśmy zaledwie 10 dni roboczych, aby przygotować całe przedsięwzięcie. W ciągu pierwszych 48 godzin dostarczyliśmy gotowe projekty materiałów graficznych. Co ciekawe, spotkały się z akceptacją ze strony Klienta bez żadnych poprawek. Dodatkowo przeszkoliliśmy pracownika z zakresu działalności Klienta, który prowadził telefonicznie obsługę informacyjną o konferencji dla osób zaproszonych oraz był odpowiedzialny za dystrybucję zaproszeń. W trakcie 10 dni pracy infolinii odbył ponad 230 rozmów informacyjnych! Frekwencja na konferencji każdego dnia wynosiła ponad 96%.

Ze względu ważny charakter realizowanej inwestycji, przygotowaliśmy harmonogram spotkań, połączony z możliwością zwiedzenia inwestycji. Konferencje każdego dnia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze względu na nowe możliwości dla lokalnej społeczności. Całe przedsięwzięcie w ocenie Klienta przebiegło bardzo dobrze i zostaliśmy pochwaleni za szybkość w działaniu.

Na sam koniec przygotowaliśmy podsumowujące artykuły, które zamiesiliśmy w lokalnych gazetach.

 

Warto zapamiętać:

·      od podpisania umowy w ciągu 48 godzin dostarczyliśmy projekty

·      przez 10 dni wykonaliśmy ponad 230 rozmów telefonicznych

·      organizator był bardzo zadowolony, co potwierdziły referencje

·      byliśmy chwaleni po zakończeniu współpracy za szybkość w działaniu

·      duże zainteresowanie konferencją dzięki sprawnym działaniom informacyjnym

·      artykuły prasowe cieszyły się dużym zasięgiem odbiorców, co zaskoczyło nawet nas

·      w konferencjach wzięło łącznie udział ponad 100 osób: 16 burmistrzów gmin z Dolnego Śląska i Opolszczyzny, przedstawiciele lokalnej prasy, a także pracownicy referatów ochrony środowiska

 

Kategoria:

Konferencja

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

konferencja

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 (pokaż numer)
E-mail: biuro@(pokaż email)

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.