Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

IMPREZA TEMATYCZNA

Organizacja imprezy tematycznej

Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na podsumowanie roku pracy i podziękowanie pracownikom, integrację zespołu czy nagrodzenie go za efektywne działania. Jednym z nich jest impreza tematyczna. Wydarzenie, które zawsze robi spektakularne wrażenie i zostaje w pamięci uczestników na długie lata. Pokazuje, że pracodawca dba o dobre samopoczucie pracowników, troszczy się o utrzymanie relacji
i miłą atmosferę pracy.

 

 

Czy warto organizować imprezę tematyczną?

Firma organizująca imprezy tematyczne oraz inne wydarzenia integrujące zespół inwestuje nie tylko w rozwój teamu, ale także w szeroko rozumiany employer branding. Pracodawca dbający o satysfakcję pracowników i dobrą atmosferę pracy wpływa tym samym na swoją atrakcyjność na rynku pracy. Firma budząca pozytywne skojarzenia i dobrze oceniana przez osoby w niej zatrudnione, będzie cieszyć się większym zainteresowaniem, otwierając sobie tym samym dostęp do najbardziej wartościowych pracowników. Zespół zbudowany z ludzi ceniących swojego pracodawcę i czerpiących satysfakcję z pracy będzie natomiast bardziej efektywny i skuteczny w realizacji wspólnie założonych celów.

 

O czym pamiętać organizując imprezę tematyczną?

Wiedząc, że warto zorganizować imprezę tematyczną, nie możemy zapominać, że nie jest też łatwo. Organizacja takiego wydarzenia wiąże się z dużą odpowiedzialnością, jest czasochłonna i wymaga odpowiedniego zaangażowania. Warto dodać, że wyzwaniem jest wykreowanie oryginalnego tematu, który będzie jednocześnie interesujący dla gości i możliwy do zrealizowania, także w kontekście bezpieczeństwa uczestników. Należy pamiętać, że niektóre pomysły, choć wydawać się mogą idealne, nie przyniosą zamierzonych efektów – wręcz przeciwnie, mogą zakończyć się niespodziewanym wypadkiem.

 

 

Jak zaplanować imprezę tematyczną?

Z doświadczenia wiemy, że im wcześniej rozpoczniesz pracę nad projektem, tym lepiej. Będziesz mieć więcej czasu na wysyłkę zaproszeń, a goście na wymyślenie stosownego przebrania. Pomoże Ci to także w znalezieniu właściwego miejsca, które będzie dopasowane nie tylko do ilości uczestników, ale i do tematu Twojego wydarzenia. Dłuższy czas organizacji pozwoli również na dokładniejsze rozplanowanie scenografii. Pamiętaj, że to bardzo ważny element, który szczególnie wpływa na ocenę gości.

Mamy doświadczenie w organizacji imprez tematycznych i z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą. Wspólnie z pewnością wypracujemy koncepcję, która będzie zarówno bezpieczna jak
i  niepowtarzalna.
 

 

Kategoria:

Impreza tematyczna

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

impreza tematyczna 

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.