Kontakt: +48 (pokaż numer) | biuro@(pokaż email)

FORUM UCZELNI TECHNICZNYCH 2019 | EVENT

Temat wydarzenia: Forum Uczelni Technicznych 2019 w Częstochowie

Liczba uczestników: 130

Z przyjemnością odebraliśmy informację o wyborze agencji na wykonawcę bankietu wieczornego podsumowującego Forum Uczelni Technicznych 2019 w Częstochowie. Podwójna radość? Tak, ponieważ kolejny raz Fabryka Wydarzeń zdobyła uznanie wśród instytucji publicznych.

  

Bankiet z klimatem

Profesjonalna organizacja bankietu to zawsze duża logistyka i oczekiwania Klientów. Podczas tworzenia koncepcji kreatywnej ustaliliśmy z zespołem, że podtrzymamy charakter przedsięwzięcia, jakim było Forum i wprowadzimy klimat lat 20-tych poprzedniej epoki. W trakcie całego wydarzenia odbywały się liczne spotkania dydaktyczne, kuluarowe rozmowy, wizytacje zaprzyjaźnionych instytucji, co idealne komponowało się z formą bankietu.

Cała sala była udekorowana elementami w kolorach złota, czerni oraz bieli. Stoły bankietowe dzięki pięknym piórom idealnie podkreślały charakter wydarzenia, co zostało docenione już na powitalnej przemowie przez organizatorów, a także licznych prelegentów. Na ścianach i ekranach pojawiły się obrazy czarno-białe podkreślające lata 20-te.

Bankiet przebiegł w tanecznym klimacie. Dla wielu uczestników była to okazja do zacieśnienia nowych więzi, jakie powstały podczas tej edycji Forum.

  

Organizacja bankietu wieczornego w ramach konferencji to dobry pomysł?

Tak, to idealne połączenie, jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie było odebrane jako prestiżowe. Wiele firm decyduje się na taki zabieg, dzięki któremu powstaje możliwość swobodnych rozmów uczestnikami. To szansa na rozwijanie nowych znajomości i relacji w biznesie.

 

Warto zapamiętać:

·      Wydarzenie przebiegło na bardzo dobrym poziomie

·      Organizatorzy już na rozpoczęciu bankietu byli zachwyceni scenografią i dekoracjami Sali

·      Nasza koncepcja kreatywna została wybrana jako najlepsza oferta

·      Bankiet na prośbę organizatorów został przedłużony o ponad dwie godziny, co świadczyło tylko o dobrej zabawie i atmosferze wśród uczestników

·      Na sali było ponad 350 piór, które dekorowały stoły bankietowe

 

Kategoria:

Bankiet, konferencja

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

bankiet wieczorny

konferencja

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 (pokaż numer)
E-mail: biuro@(pokaż email)

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.