Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

FLASHBACK TO THE 60'S | EVENT

Temat wydarzenia: Świąteczna impreza integracyjna w stylu lat 60.

Liczba uczestników: 300

Imprezy integracyjne należą do kategorii tych, które kochają wszyscy. Szczególnie nasza ekipa agencyjna! Zastanawiacie się dlaczego? Na samym etapie kreacji pomysłów robi się niesamowicie śmiesznie i ciekawie. Trwają przepychanki o przeforsowanie pomysłów.

W grudniu 2019, podczas firmowego christmas party przenieśliśmy uczestników o ponad 50 lat wstecz. Impreza w klimacie Flashback to the 60’s to potężna dawka kolorów oraz wrażeń. W końcu był to okres wolności, młodości i kreatywności dla wielu grup społecznych.

Przy wejściu na gości czekał niezapowiedziany wcześniej Elvis Presley. Jak potem się okazało, doskonale poczuł stare dobre klimaty, więc postanowił pozostać nieco dłużej. Scenografia wnętrza to mieszkanka kolorów, dekoracji ściennych, podwieszanych łapaczy snów oraz atrakcji. Jedną z najbardziej obleganych było profesjonalne studio tatuażu, które wykonaliśmy z pomocą zaprzyjaźnionych artystów. Przez cały wieczór można było zrealizować własne fantazje na tatuaże, dzięki czemu nikt nie wrócił do domu niezadowolony.

Jak na klimat Flashback to the 60’s, nie mogło odbyć się bez muzycznego show! Specjalnie przygotowany quiz wciągnął wszystkich uczestników, którzy do ostatniego utworu zacięcie rywalizowali o miano najlepszych muzo maniaków. Dla osób chętnych do nauki nowych zdolności, Hippisi oferowali warsztaty do skręcania tytoniowych fajek. Nie zabrakło także strefy karaoke oraz retro gier, będących dla starszych gości wielkim powrotem do przeszłości.

Jaka to była impreza integracyjna?

Jedna z lepszych, jaką przyszło nam tworzyć. Świetna ekipa, mocno roztańczona! Dla każdego znalazło się miejsce na muzycznej liście życzeń, nie brakowało popisów tanecznych, a wiele osób popadło w zachwyt w studiu tatuażu.

 

Kategoria:

Impreza tematyczna

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

impreza tematyczna

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.