Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

EVENT ONLINE

Organizacja kompleksowego eventu online 

Świat wydarzeń to niesamowita przestrzeń dla kreatywności! Rozwijamy zakres możliwości dla Twojej firmy dzięki organizacji eventu online. Od teraz nie musisz wychodzić z domu czy biura, aby stworzyć nowe szanse dla relacji biznesowych. 

   

  

Czy jest to bezpieczna forma komunikacji? 

Niebezpieczeństwa związane z wydarzeniem w tym formacie to kwestia wiedzy i doświadczenia. Dzięki profesjonalnej platformie do zarządzania Twoim eventem online, masz gwarancję, że nie narażasz odbiorców na zagrożenia w postaci ataków hackerskich lub negatywnych komentarzy po zakończonej sesji. Stosujemy bezpieczne rozwiązania. Streaming realizowany jest w wysokiej jakości – HD lub 4K.

 

Kompleksowość 

Zanim rozpoczniemy wydarzenie, przygotujemy dla Ciebie plan zarządzania siecią odbiorców. Od momentu przesyłki zaproszenia do startu eventu, przeprowadzimy kampanię promocyjną dla pobudzenia aktywności i zainteresowania. Bez względu na rodzaj – spotkanie firmowe dla 30 osób lub zamknięta transmisja konferencji z płatnym dostępem, zaprojektujemy wyjątkowy  template – oprawę graficzną eventu. I pamiętaj. W studio nagraniowym każde wydarzenie może wyglądać jak profesjonalny program z telewizji w oparciu branding Twojej marki.  

 

 

 

 

Atrakcje dla uczestników

„Po zakończeniu części oficjalnej, zapraszamy do skorzystania z atrakcji.” Wielokrotnie słyszeliście te zdania na wydarzeniach. Tak, tym razem będzie identycznie! Uczestnicy mogą zagrać w specjalnie zaprojektowaną grę, dzięki której zbudujecie przestrzeń do integracji online. To świetny moment, aby wywołać efekt wow eventu w sieci! Powstaje okazja do zorganizowania wspólnego quizowania i poznania najlepszych zawodników. Ich wyniki możemy udostępniać w czasie rzeczywistym, tworzyć rankingi i przenosić do wirtualnych pokoi nagród. Ty decydujesz jakie atrakcje dla uczestników eventu online wybierasz. My tworzymy koncept, dzielimy się pomysłami i realizujemy w bezpiecznej przestrzeni dla Ciebie projekt. 

Dodatkowe możliwości 

A jak zorganizować event online z wykorzystaniem dodatkowych możliwości? Podczas spotkania tworzymy zakładki funkcyjne wedle wizji wydarzenia. Do komentowania prezentacji czy do udzielania odpowiedzi na bieżąco uczestnikom dzięki formie czatu. W ten sposób prelegenci wydarzenia mogą prowadzić dyskusję i tłumaczyć odbiorcom najważniejsze kwestie.  

 

Kategoria:

Event online

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

event online 

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.