Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

DZIEŃ RODZINY NZOZ | EVENT

Temat wydarzenia: Rodzinny piknik firmowy

Liczba uczestników: 250

Piknik firmowy dla pracowników z rodzinami oraz przyjaciół odbył się w piekielnym klimacie. I to dosłownie! W niektórych miejscach termometry wskazywały temperaturę powyżej 35°C.

Ponieważ był to pierwszy piknik rodzinny sieci przychodni Twój Lekarz, organizatorom bardzo zależało na zbudowaniu dobrej atmosfery. W obawie o warunki pogodowe od początku z Klientem braliśmy pod uwagę dwa scenariusze, które będą realizowane podczas eventu. Pogoda mimo wysokich temperatur nie pokrzyżowała naszych planów. Od dłuższego czasu monitorowaliśmy zmiany, dlatego byliśmy świetnie przygotowani na rozwiązania, które miały chronić uczestników przed słońcem. Nie zabrakło zadaszonych miejsc do wypoczynku i rekreacji, kurtyny wodnej czy zimnych napoi. Różnorodność atrakcji pozwoliła na świetną zabawę wszystkim uczestnikom. Strefy z grami zręcznościowymi oraz animacje taneczne z kubańskim DJ’em, wpisały się idealnie w klimat upalnego dnia.

 

Warto zapamiętać:

·      przy wysokiej temperaturze warto zadbać o catering i dobrać odpowiednie jedzenie ze względów zdrowotnych

·      bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze – zadbaliśmy o odpowiednie przygotowanie strefy animacji

·      nie zabrakło kurtyny wodnej dla wszystkich pragnących ochłody w upalny dzień

·      serwowaliśmy chłodne napoje przez cały piknik, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu logistyki

·      wszyscy bawili się świetnie i długo po realizacji słyszeliśmy dobre opinie o naszej pracy 

 

Kategoria:

Piknik

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

piknik

piknik firmowy

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.