Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

CSR

Czym jest CSR?

Społeczna odpowiedzialność biznesu (z ang. CSR) to strategiczne działanie przedsiębiorstwa mające na celu dobro społeczeństwa i środowiska. Może przybierać różne formy, zaczynając od podejmowania działań proekologicznych po przestrzeganie zasad etyki biznesu. Najważniejszym jest jednak, żeby CSR był stałym i przy tym konsekwentnie rozwijanym elementem tożsamości marki. Dlaczego społeczna odpowiedzialność biznesu jest tak ważna?

 

Budowanie pozytywnego wizerunku marki dzięki CSR

Odpowiedzialne budowanie marki w oparciu o społeczną odpowiedzialność i utrzymywanie dobrych relacji z otoczeniem, może przynieść Twojej firmie wiele korzyści. Ocieplenie wizerunku to główny i zarazem najczęściej wymieniany powód, dla którego przedsiębiorstwa decydują się na prowadzenie działań CSR’owych. Rozwijając jednak ten wątek, zauważyć można, że odnosi się to nie tylko klientów, którzy chętniej skorzystają z usług marki odpowiedzialnej społecznie. Wzrost lojalności czy zainteresowania dotyczy także inwestorów/kredytodawców – firma, uwzględniając w strategii wymiar społeczny, zwiększa swoje szanse na finansowanie.

  

CSR – pracodawca odpowiedzialny społecznie 

Społeczna odpowiedzialność buduje pozytywny wizerunek również wśród pracowników, zarówno obecnych, jak i potencjalnych. Świadomość, że firma prowadzi działalność CSR, może stanowić dla nich pozafinansowy benefit. Ma wpływ także na kształtowanie wysokiego poziomu kultury organizacyjnej opartej na partnerstwie, zaufaniu i jasnych warunkach współpracy. Praca w przedsiębiorstwie odpowiedzialnym społecznie gwarantuje atrakcyjne warunki, które zwiększą szansę na pozyskanie wartościowych pracowników oraz utrzymanie w firmie tych najlepszych. 

  

Przewaga konkurencyjna dzięki CSR

Firma prowadząca działalność CSR wraz z poprawą wizerunku zyskać może także przewagę na rynkach polskich i zagranicznych. Powodem jest stale zwiększająca się świadomość społeczna. Zauważyć można, że czynnikiem, który co raz bardziej wpływa na decyzje zakupowe konsumentów, jest odpowiedzialność marki względem środowiska i społeczeństwa. Zwiększająca się uważność klientów względem oferowanych przez firmy produktów lub usług sprawia, że działania z zakresu CSR stają się nie tylko wyborem, a koniecznością.

Chcąc poprawić wizerunek marki i zwiększyć jej zyski – zainwestuj w działania CSR. My pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązania, realizujące cele Twojego biznesu.

 

Kategoria:

CSR

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

CSR

corporate responsibility

odpowiedzialność biznesu 

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.