Kontakt: +48 (pokaż numer) | biuro@(pokaż email)

CONTENT MARKETING

Co to jest content marketing?

Content marketing to nic innego jak, w dosłownym tłumaczeniu, marketing treści. Rozumiany jest jako strategia działań marketingowych zakładająca tworzenie i dystrybuowanie contentu wśród osób z grupy docelowej marki. Jego główną funkcją jest zainteresowanie odbiorców i poprzez publikację atrakcyjnych i przydatnych treści – skłonienie ich do działania (np. zakupów w sklepie, polubienia strony).

  

Dlaczego content marketing jest ważny?

W przeciwieństwie do innych form marketingu, content marketing nie opiera się na jednostronnym przekazie reklamowym. Założeniem jest tu bowiem budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami. Udostępniając angażujące i przede wszystkim przydatne treści możemy nie tylko zwiększyć świadomość marki, ale również utrzymać zainteresowanie i lojalność obecnych klientów. Marketing treści pozwala także na zwiększenie liczby leadów, poprawienie wizerunku firmy oraz skojarzeń z nią związanych.

Dzięki działaniom content marketingowym Twoja firma zyska aktywnych zwolenników marki, którzy samodzielnie zaczną ją promować.

 

Na co zwrócić uwagę w działaniach content marketingowych?

Żeby jednak zyskać lojalnych odbiorców marki, bardzo ważnym jest, by nie tylko tworzyć unikalne treści, ale także odpowiednio je dystrybuować. Niezależnie od formy content marketingu należy pamiętać, by kierować publikacje do odpowiednich odbiorców. Nawet najlepsza treść udostępniona osobom spoza targetu, nie zagwarantuje nam wysokiej skuteczności. Grupa docelowa determinuje bowiem typ contentu oraz kanały jego dystrybucji. Tylko poznanie i zrozumienie potrzeb, bolączek, oczekiwań czy zainteresowań Twoich potencjalnych klientów, pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał kryjący się w działaniach content marketingowych.

 

Jakie działania content marketingowe zrealizujesz z nami?

Jako agencja 360 zapewniamy naszym klientom wsparcie również w ramach działań content marketingowych. Chętnie pomożemy Twojej firmie zaistnieć w social mediach, dzięki przygotowanym przez nas treściom i grafikom reklamowym. Wesprzemy Cię w zbudowaniu strategii komunikacji, po to, by umożliwić Twojej marce stały kontakt i budowanie więzi z odbiorcami. Dzięki takim działaniom zyskasz większy zasięg wśród osób z grupy docelowej, a także łatwiej przedstawisz im swoją ofertę, wzbudzisz potrzebę zapoznania się z nią czy nawet dokonania zakupu.

Twoi odbiorcy już na Ciebie czekają. Z przyjemnością pomożemy Ci do nich dotrzeć dzięki skutecznym działaniom content marketingowym.

Kategoria:

Content marketing

Tagi:

content marketing

marketing treści

social media

marketing

agencja 360

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 (pokaż numer)
E-mail: biuro@(pokaż email)

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.