Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

BRANDING

Co to jest identyfikacja wizualna firmy?

Identyfikacja wizualna to element strategii marki, na który składa się wiele czynników, rozpoczynając od logotypu, poprzez kolorystykę, aż po materiały i standardy stosowane w firmie. Jej podstawową funkcją jest budowanie identyfikacji rynkowej, dlatego ma kluczowe znaczenie niezależnie od stadium rozwoju marki. Odpowiednio zaprojektowana, unikalna i przede wszystkim spójna identyfikacja wizualna zapewni Twojej Firmie pewną pozycję na rynku.

 

 

Dlaczego warto dbać o identyfikację wizualną firmy?

Dbając o spójność wszystkich elementów wizualnych, zwiększamy szanse firmy na zaistnienie w świadomości odbiorcy. Oddziałując na zmysły klientów dobrze opracowaną identyfikacją wizualną, budujemy pozytywne doświadczenia, skojarzenia z marką, a także jej popularność. Zwracając uwagę na jasność i spójność komunikacji, podnosimy także poziom zaufania klientów, co z kolei może przełożyć się na ich decyzje zakupowe, a tym samym na zysk Twojej firmy.

 

 

Zbuduj pozycję na rynku dzięki spójnej identyfikacji wizualnej

Identyfikacja wizualna pozwala zbudować nie tylko z pozytywny wizerunek, ale także pozycjonować markę na tle konkurencji, budując tym samym jej przewagę rynkową. Jeśli chcesz wyróżnić się na tyle innych firm, zyskać zaufanie i rozpoznawalność – zadbaj o identyfikację wizualną. Jako agencja 360° mamy doświadczenie w realizacji takich projektów – dlatego chętnie pomożemy również Twojej firmie.

 

Kategoria:

Branding

Tagi:

fabryka wydarzeń

marketing

wizerunek

branding

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.