Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Bankiet & Jubileusz

Jubileusz & Bankiet firmowy

Dlaczego we współczesnym świecie ważne jest planowanie z wyprzedzeniem i wykorzystywanie silnych narzędzi, jakie niesie event marketing?

Masz już pomysł na jubileusz firmy czy bankiet? Kreowanie pomysłów uroczystości rocznicowej to zawsze elektryzujący moment w naszej pracy agencyjnej. A dla Twojej działalności, urodziny przedsiębiorstwa będą doskonałym powodem, aby docenić swoich pracowników za zaangażowanie w rozwój i podziękować Klientom za dotychczasową współpracę. Wykorzystaj szansę w organizacji jubileuszowego eventu do pokazania swojej marki jako silnego gracza, nieustannie podnoszącego poziom na rynku, w którym działasz. To dobry czas, aby wprowadzić do obiegu nowe pomysły czy produkty. Świetny czas na skuteczną strategię – dla marketingu i sprzedaż firmy.

 

Od czego zacząć przygotowania do jubileuszu? Łączenie form ma sens?

Nasza rada z doświadczeń zawodowych – nie zwlekaj do ostatnich tygodni, rozpocznij przygotowania z wielomiesięczny wyprzedzeniem. Powstaje zasadnicze pytanie – dlaczego udany jubileusz firmy to długofalowy projekt? W tym wszystkim najważniejsze jest zaplanowanie i podjęcie kluczowej decyzji – jaki charakter przybierze rocznica Twojej firmy. Czy chcesz jej nadać formę bankietu z nawiązką marketingową, włączając premierą nowych produktów, a może kierunek sprzedażowy i specjalna oferta dla wybranych Klientów? We współczesnym świecie dynamika biznesowa to codzienność i warto zamienić event na korzyści. Przygotowanie projektu uroczystości obliguje do zabudżetowania wydatków i wprowadzenia strategii działania. Im szybciej to zrobisz, tym większa szansa, że powstanie efektywność na wysokim poziomie. Nasze doradztwo oraz podejmowane kroki wpływają na optymalne dobranie narzędzi realizacji z korzyścią dla biznesu. Pokażemy jak zrobić dobry event, aby jednocześnie rozsądnie zainwestować pieniądze w organizację eventu.

 

Wykorzystaj czas eventu dla zbudowania relacji pracownik – klient

Zacznijmy od początku. Lista gości? Tak, jest ważna. I nie wierzcie w opinie podziału wydarzeń na pracowników i Klientów. Nie pomijajcie ludzi z firmy, często pozostających w grupie „niewidocznych” na pierwszy rzut oka. Wielu z nich świetnie zna model działania oraz produkty. Doskonale są zorientowani w możliwościach i pojawia się szansa, aby mogli poznać w bezpośrednim kontakcie Klientów, dla których pracują. To dobry czas na zacieśnienie tej relacji dla utrzymania długofalowej współpracy. Klienci lubią rozmawiać o nowych korzyściach, a nikt lepiej nie opowie o wartościach firmy, jak pracownicy odpowiedzialni za rozwijanie Twojej marki. Dodatkowo dla podniesienia prestiżu, rozważcie zaproszenie dziennikarzy i lokalnych przedstawicieli władz.

  

 

Kategoria:

Bankiet & Jubileusz

Tagi:

fabryka wydarzeń

event

wydarzenie

bankiet 

jubileusz 

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.