Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

AUDYT WIZERUNKOWY

Audyt wizerunkowy

Firma ma problemy ze sprzedażą? A może nie wszyscy potencjalni konsumenci słyszeli o jej istnieniu i dostępnych produktach? Przeprowadź audyt wizerunkowy, aby ocenić obecny kształt i spojrzenie Klientów na Twoją firmę. Dzięki temu sprawdzisz, czy podejmowane kroki są skuteczne oraz w jakim kierunku warto w niedalekiej przyszłości inwestować zasoby materialne dla rozwoju marketingu i sprzedaży.

Audyt agencji Fabryka Wydarzeń to niezależna ocena wizerunku przedsiębiorstwa. Opiniujemy poziom stanu działań marketingowych, obszary wymagające poprawy oraz możliwości doskonalenia. Analiza ma na celu wykazanie, jak dana firma postrzegana jest przez potencjalnych odbiorców oraz kanały komunikacyjne do utrwalenia relacji sprzedażowych. Niezależna działalność doradcza i weryfikująca, której celem jest usprawnienie organizacji oraz wniesienie do niej wartości dodanej.

  

Dlaczego nie warto blokować inwestycji finansowych na działania marketingowe?

Nie musisz stosować dużych nakładów finansowych, aby kształtować wizerunek dla rozwoju sprzedaży. Wystarczą proste kroki komunikacyjne, aby dotrzeć do potencjalnych odbiorców. Bez względu na budżet, możesz łatwo tworzyć relacje z myślą o przyszłości. To właśnie przy pomocy audytu wizerunkowego dowiesz się w jakim etapie jest firma i czy zastosowane metody okazują się efektywne.

  

Ocena efektywności

Wynik przeprowadzenia audytu wizerunkowego to raport, który wykazuje mocne i słabe strony wizerunku przedsiębiorstwa oraz polityki informacyjnej mającej na celu jej komunikację. Możesz zmienić swoją strategię budowania wizerunki i poprawić działania w rozwoju sprzedaży.

 

Jak przebiega audyt?

Określenie problematyki

Na tym etapie skupimy się na problemach w komunikacji sprzedaży oraz marketingu firmy. Analizujemy model obecnej strategii marketingowej oraz grup docelowych dla sprzedaży usług lub produktów.

Etap analizy firmy

Sprawdzamy wszystkie istniejące zasoby oraz procesy komunikacyjne występujące na linii Firma – Klienci. Oceniamy zachowania konsumentów w stosunku do marki oraz podejście Firmy do potencjalnych odbiorców. Badamy rynek oraz działania konkurencyjnych marek.

Etap podsumowania

Tworzymy raport z audytu wizerunkowego. W powstałym dokumencie otrzymasz pełną specyfikację i ocenę obecnych działań, informację o grupie odbiorców, a także wnioski z sugestiami dla zmian strategii na przyszłość.

  

Kategoria:

Audyt wizerunkowy

Tagi:

audyt wizerunkowy

wizerunek firmy

działania marketingowe

marketing

agencja 360

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.