Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

AMBIENT MARKETING

Ambient marketing. Wykorzystaj sposób dla marki

Jak najprościej przedstawić ambient marketing? Jako idealne rozwiązanie dla konkretnej grupy docelowej. Celem tej formy jest stworzenie interakcji z konsumentem, aby zainspirować go Twoją marką i wywołać dalszy rozgłos. Komunikacja w ambient marketingu opiera się na elementach otoczenia do kreowania w oryginalny sposób przekazów reklamy.

 

Nie bądź schematyczny

Bądź sobą

Bądź wzorem dla siebie

 

Odejście od standardowych działań w komunikacji jest świetnym sposobem na stworzenie unikatowego podejścia i rozpoznawalności dla wizerunku. Bez względu na wielkość firmy, to dobra forma na budowanie nowych relacji. Docenisz efekty po dłuższym czasie, kiedy Klienci będą między sobą wymieniać spostrzeżenia. Ambient marketing w „sprzedaży” firmy można stosować w wielu odmianach – zarówno w reklamie otoczenia lub Internecie. To w naszej ocenie doskonała forma dla odważnych i pewnych siebie firm.

 

 
 
 

 

Skuteczny ambient marketing dla mojej firmy?

Wiele czynników i składowych dobieramy już w etapie analizy, aby wybrać idealny ambient marketing dla Ciebie. W głównej mierze zależny jest od rodzaju działalności, którą wykonujesz. Skuteczna kampania ambientowa wiąże się z wykorzystaniem niekonwencjonalnych technik. Dla przykładu – marketing partyzancki, mocno podobny do wirusowego, działa na tej zasadzie. Ma wywoływać długofalowe, zapamiętywanie tych treści przez odbiorców. Często pociąga za sobą pozytywne konsekwencje, kreując w wyobrażeniach Klientów produkt. Idealne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw lub nowych wchodzących na rynek, szukających szans na wysoką sprzedaż produktu.

 

 
 
 

  

Wirus szaleje wszędzie

W ofercie masz produkt, który średnio się sprzedaje lub nie utrwalił się na rynku? Za niedługo to się zmieni. Wykorzystamy w tym zawsze mocny, prowokujący i efektywny marketing wirusowy. Dotrzesz dzięki niemu do społeczności, która podzieli się dalej tym, co chcemy razem osiągnąć. My tylko pomożemy Wam zainicjować proces, zaprojektować część merytoryczną i odpowiednio ustalić wartości. Skuteczne slogany, grafika i wideo rozprzestrzenią się bardzo szybko, jak wirus, nieznoszący przestojów, atakujący kolejnych odbiorców. O to właśnie Wam chodziło?

Zastanawiasz się jak ambient marketing zadziała przy Twoich produktach? Pozwól, że przygotujemy dla Ciebie odpowiedź.

 

Kategoria:

Ambient marketing

Tagi:

fabryka wydarzeń

marketing

wizerunek

ambient

ambient marketing 

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Fabryka Wydarzeń
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.