Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

FABRYKA WYDARZEŃ
Kreatywna agencja eventowa.

FABRYKA WYDARZEŃ

Najważniejsze w życiu jest odkrycie własnej pasji, która przeradza się w pracę. I właśnie dzięki tej konsolidacji powstała agencja. Komponujemy wydarzenia spełniające marzenia naszych Klientów. Dzięki zebranym doświadczeniom robimy dobry marketing przez eventy.


Zyskuj przewagę w biznesie

Robimy eventy, tak aby mogły  precyzyjnie udowodnić swój wpływ na sprzedaż Twojego biznesu.
Dlatego skupiamy się na tym, co interesuje naszych Klientów, czyli wzrost oraz zrównoważone wydatki.


Skuteczność i jakość w działaniu

Każdy projekt może stać się efektywny dla biznesu, jeśli zdefiniujesz właściwie cele - pomożemy je Tobie określić i osiągnąć.


Emocje i radość uczestników

Liczy się pomysł!  Element zaskoczenia oraz wywołanie prawdziwych emocji. By osiągnąć efekt WOW,  wydarzenie musi przybrać formę nietuzinkowego widowiska, swoistego arcydzieła w każdym elemencie organizacyjnym. Od początku naszej agencji, koncertujemy się na dostarczaniu tych emocji uczestnikom.

 

Na poczucie wspólnoty nie wpływają dysproporcje różnicy wieku, pochodzenia etnicznego czy poglądów. Pośród uczestników biorących udział w evencie naradza się wspólna wartość – zainteresowanie tym samym produktem lub usługą. Stwarzamy najlepsze warunki do celebracji chwil i dzielenia się uczuciami podczas wydarzenia.

Eventy stanowią doskonałą okazję do bezpośredniego spotkania Klientów z konsumentami. To jeden z najlepszych sposobów na zmierzenie stopnia ich zaangażowania do marki i budowania lojalności. W Fabryce Wydarzeń stosujemy rozwiązania oparte o etykę, dopasowaną również do strategii działalności naszych Klientów.

DLACZEGO MY?

Chęć nieustannego rozwoju w branży eventowej motywuje, by dostarczać nowe rozwiązania. Co dzisiaj jest skuteczne, w przyszłości może być jeszcze bardziej.

 

KIM JESTEŚMY?

Analizując potrzeby Klienta i jego produktów, szukamy najlepszych rozwiązań dobierając odpowiednią strategię. Tworzymy eventy stosując nowoczesne rozwiązania branżowe. Łącząc siłę doświadczeń i wiedzy, zapewniamy integralność prowadzonych projektów. Dbamy o skuteczny oraz efektywny przekaz informacji, docierając do grup docelowych. W ten sposób powstają eventy, generujące korzyści dla Twojego marketingu i zasobów portfela

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Siedziba agencji
ul. Stanisławowska 27
54-611 Wrocław

Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn
ul. Pocztowa 8, 48-130 Kietrz

NIP: 7481586720, REGON: 380400883

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.