Kontakt: +48 726 148 186 | e-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Dlaczego my

W historii działań agencji większość realizacji to przykłady Klientów, z którymi nawiązaliśmy współpracę i trwale ją kontynuujemy. Wydawali duże pieniądze na eventy, a nie otrzymywali żadnych korzyści w zamian po wydarzeniu. Byli zwyczajowo rozgoryczeni, nie tego oczekiwali. W późniejszym czasie nie chcieli przymierzać się do nowych realizacji, nie widząc potrzeby czy sensu. Po wielu rozmowach i przedstawionych argumentach zaufali nam. Nasza analiza dla każdego Klienta opiera się na ocenie potrzeb i problemów. Dzięki temu wypracowaliśmy specjalną formułę i pokazaliśmy jakie korzyści możemy wypracować przez eventy. 

Efekt? Wielu Klientów dzięki współpracy z nami osiągnęło wzrost biznesowy na rynku w swojej branży. Dodatkowo zyskali miano dobrych i pożądanych pracodawców. Konsumenci i pracownicy zaczęli ich lepiej odbierać. Dostrzegają poprawę wizerunku, efektywny kontakt biznesowy i rozwój.

Nie marnuj swoich pieniędzy na nieprzemyślany event. Nasi Klienci już to wiedzą! Robimy wydarzenia skuteczne w oparciu o rozsądnie  wydane finanse Twojej firmy. Czy wiesz jak zamienić organizowany event w inwestycję przyszłości dla Twojego biznesu, a nie tylko inwestycję w postaci wydanych pieniędzy? To bardzo proste. Unikaj z nami błędów z poprzednich lat.

Organizując nawet niewielką integrację w firmie możesz wzmonić wizerunek! Wystarczy, abyśmy razem przeanalizowali rynek Twoich potrzeb. A może szukasz firmy, która robi dobry marketing przez eventy lub eventy dla marketingu? Wiemy jak łączyć te dwa elementy i dawać zamierzone korzyści naszym partnerom. Event marketing to przede wszystkim skuteczność w działaniu!

Wielokrotnie pewnie słyszysz zdanie od agencji eventowych "w realizacjach eventów stawiamy na jakość". A czy kiedyś nie było jakości? Większej lub mniejszej? Każde wydarzenie stanie się unikatowe kiedy potrafisz z niego wydobyć ważne dla Ciebie cele. To dla Twojego biznesu ma być wartość dodana!

 

Myślisz, że event to tylko kolejna impreza, o której wszyscy po czasie zapomną?

Pięć powodów, dla których warto inwestować w eventy i zyskiwać racjonalne korzyści!

  1. Employer branding? Eventy to jeden z elementów tej strategii marketingowej.
  2. Skutecznie zaplanowana impreza integracyjna lub konferencja buduje Twój wizerunek na rynku pracodawców. Młodzi ludzie chętnie wybierają firmy, które oferują im szereg atrakcji poza czasem pracy.
  3. Przemyślane planowanie budżetu na wydarzenie? Nazywamy to efektywnym marketingiem.
  4. Analiza rynku i raport  przed organizacją wydarzenia? Absurd? Wręcz przeciwnie! Wiele firm nie dostrzega potrzeby sprawdzenia możliwości biznesowych. Nawet mały event, który zorganizujesz może pomóc Twojej firmie na rynku uporać się z konkurencją. 
  5. Event marketing to najskuteczniejszy przekaz promocji Twoich produktów lub usług. Docierając bezpośrednio do Konsumenta zwiększa wzrost biznesu i przychodów.

 

Dalej się zastanawiasz nad współpracą?

Skontaktuj się z nami! Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i problemach z organizacją wydarzeń.

 

 

 

Opinie zadowolonych Klientów

Agencja prowadząc działania przygotowujące do realizacji wykazała się pełnym profesjonalizmem, będąc elastyczna w stosunku do sugestii i zmian. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Organizatora.

RAFAKO S.A.

Bardzo wysoko oceniamy jakość, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania, tym samym mamy przyjemność zarekomendowania Fabryki Wydarzeń jako Partnera godnego polecenie w organizowaniu imprez firmowych.

Intive S.A.

Mając już wieloletnie doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn, jako wiarygodną i profesjonalną firmę.

Grupa Seppeler, Ocynkownia Śląsk

Dzięki szybkiemu i racjonalnemu reagowaniu na nieprzewidywane sytuacje skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie przebiegło w sposób kontrolowany i w bardzo miłej atmosferze.

Antalis Poland

Doprecyzowanie oczekiwań Klienta i zwrócenie uwagi na potrzeby konkretnego eventu, a także na rozwiązania technicznie mając zastosowanie w danej sytuacji, to podejście zdradzające znajomość branży i wyobraźnię – niezbędną w tej materii.

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie i kompetencje animatorów, jakość atrakcji przygotowanych dla naszych gości, cateringu, sprawność organizacyjna, w tym dbałość o najmniejszy detal spotkania.

NZOZ Twój Lekarz

Wydarzenie miało charakter wyjazdowy, dlatego jesteśmy pełni uznania za wykonanie eventu i dostosowanie się do naszych oczekiwań. Z przyjemnością stwierdzamy, że poziom świadczonych usług był na wysokim poziomie, a Agencja wywiązała się terminowo ze swoich zadań.

Poligal Polska

KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć satysfakcjonującą
i spełniającą wszystkie cele wydarzenia ofertę

Tel.: +48 726 148 186
E-mail: biuro@fabrykawydarzen.com

Siedziba agencji
ul. Stanisławowska 27
54-611 Wrocław

Fabryka Wydarzeń Mateusz Macyszyn
ul. Pocztowa 8, 48-130 Kietrz

NIP: 7481586720, REGON: 380400883

 
Copyright © 2019 Fabryka Wydarzeń. All rights reserved.